Trwa ładowanie...
jackie chan
10-01-2015 05:34

Syn Jackiego Chana trafił do więzienia

Share
Syn Jackiego Chana trafił do więzienia
dmgxg55

Syn Jackiego Chana - znany w Chinach 32-letni aktor i piosenkarz Jaycee Chan - został skazany na sześć miesięcy więzienia.

Jaycee trafił przed oblicze sądu po tym, jak w sierpniu minionego roku policja znalazła w jego pekińskiej rezydencji 100 gramów marihuany, a wynik testu na obecność narkotyku w jego organizmie okazał się pozytywny. Młodzieniec przyznał wówczas, że zażywał narkotyki od ośmiu lat.

Razem z synem Chana aresztowano tajwańskiego aktora Kai Ko, ale został on zwolniony po 14 dniach. Jaycee oskarżono o "dawanie schronienia innym w celu zażywania narkotyków".

dmgxg55

Sąd skazał Jaycee nie tylko na więzienie, ale i nałożył na niego karę pieniężną w wysokości 2000 juanów (około 210 funtów). - Złamałem prawo. Zasługuję na karę. Gdy powrócę na łono społeczeństwa, nie zrobię tego więcej - oznajmił piosenkarz na sali rozpraw.

Sprawa była szczególnie bolesna dla Jackiego Chana, któremu w 2009 roku chińska policja nadała honorowy tytuł ambasadora walki z narkotykami. Gwiazdor przed mediami przyznał, że wstydzi się i jest mu przykro z powodu zachowania syna. Wyraził też jednak nadzieję, że Jaycee niedługo się zrehabilituje.

dmgxg55
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dmgxg55
dmgxg55