Trwa ładowanie...

Syn Joan Collins oskarża ojca. "Jego zboczenie zniszczyło małżeństwo moich rodziców"

Syn serialowej Alexis, Sacha Newley, oskarża zmarłego 1999 r. ojca o pedofilię.

Syn Joan Collins oskarża ojca. "Jego zboczenie zniszczyło małżeństwo moich rodziców"Źródło: Getty Images
d2lvgox
d2lvgox

O sprawie pisze "Daily Mail", które powołuje się na fragmenty książki autorstwa syna gwiazdy "Dynastii". Sacha Newley we wspomnieniach zatytułowanych "Unaccompanied Minor" twierdzi, że "zboczenie ojca zniszczyło małżeństwo jego rodziców".

Anthony Newley był drugim mężem Joan Collins (w latach 1963–71) oraz wziętym wokalistą i kompozytorem, a także aktorem. W rozmowie z "The Sunday Times" syn Collins powiedział wprost:

- On był pedofilem. Mojego ojca ciągnęło do młodych. Uważał, że niewinność to afrodyzjak. To była jego skłonność, niezwykle niebezpieczna i destruktywna rzecz.

d2lvgox

Sacha wyznał, że dorastanie było dla niego ciężkie, ponieważ ojciec miał bzika na punkcie seksu, a w domu współżycie nie było tematem tabu. Dodał również, że to właśnie skłonności ojca doprowadziły do rozpadu małżeństwa jego rodziców.

Syn Joan Collins utrzymuje również, że komedia muzyczna zrealizowana przez jego ojca pt. "Can Heironymus Merkin Ever Forget Mercy Humppe and Find True Happiness?" (1969) to tak naprawdę wyznanie pedofila.

Z rewelacjami syna nie zgadza się 84-letnia Joan Collins, która broni zmarłego w 1999 r. na raka nerki męża.

Getty Images
Źródło: Getty Images

Jak gwiazdy ratują karierę za wszelką cenę?

d2lvgox
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2lvgox