Trwa ładowanie...
d5dwvm8
Aktualności

''Szepty'': Przerażający thriller w stylu "Innych" [wideo]

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
''Szepty'': Przerażający thriller w stylu "Innych" [wideo]
d5dwvm8

Internatem dla chłopców z najbogatszych sfer w Rookford wstrząsa tajemnicza śmierć jednego z nich. Wszelkie racjonalne próby wyjaśnienia tej tragedii zawodzą. Uczniowie zaczynają opowiadać przerażającą historię o pojawiającym się duchu.

Do szkoły zostaje wezwana Florence Cathcart (Rebecca Hall), która zajmuje się demaskowaniem fałszywych spirytystów, żerujących na naiwności osób wierzących w duchy. Według niej życie pozagrobowe nie istnieje. Testy, które zacznie przeprowadzać wymkną się jej spod kontroli. To, co zdarzy się później sprawi, że dziewczyna nie będzie już mogła z tego miejsca odejść… Co naprawdę wydarzyło się w Rookford?

"Szepty" to mrożący krew w żyłach thriller o siłach nadprzyrodzonych, który zabiera widza w podróż do mrocznego, nawiedzonego świata. „Przerażający i niepokojący. Dla fanów thrillerów w stylu ‘Innych’” - pisał The Guardian.

d5dwvm8

Szepty zaskakują świetną narracją i elektryzującą atmosferą. To film twórców, którzy mają w swoim dorobku przede wszystkim wielokrotnie nagradzane, świetnej jakości produkcje takie jak nominowany do Oscara Billy Elliot, wybitna Droga do szczęścia, czy uroczy film Była sobie dziewczyna.

W głównych rolach: Rebecca Hall (Vicky Cristina Barcelona, Frost/Nixon), Dominic West (John Carter, Hannibal. Po drugiej stronie maski) i Imelda Staunton (Vera Drake, Harry Potter i insygnia śmierci, Zakochany Szekspir).

„Szepty” w kinach od 15 czerwca

d5dwvm8

Podziel się opinią

Share
d5dwvm8
d5dwvm8