Trwa ładowanie...

"Szkoła melanżu". Olivia Wilde i obsada filmu w szoku. Linie lotnicze ocenzurowały scenę seksu

Twórcy filmu "Szkoła melanżu" przeżyli spore rozczarowanie. Jak się okazało, linie lotnicze postanowiły usunąć jedną z najważniejszych scen.

Share
"Szkoła melanżu". Olivia Wilde i obsada filmu w szoku. Linie lotnicze ocenzurowały scenę seksu
Źródło: Getty Images
d4j3ytv

Olivia Wilde, reżyserka filmu "Szkoła melanżu", a także występujące w nim Kaitlyn Dever i Beanie Feldstein, usłyszały szokującą wiadomość. Gwiazdy pojawiły się na czerwonym dywanie podczas rozdania nagród Governos Awards, gdzie zapytano je o cenzurowanie sceny seksu z produkcji przez kilka największych linii lotniczych. Jak się okazało, panie nic nie wiedziały na ten temat.

Scena seksu przedstawiana zbliżenie dwóch homoseksualnych dziewczyn, w które wcielają się Kaitlyn Dever i Diana Silvers. Akcja odbywa się łazience, podczas jednej z domowych imprez.

d4j3ytv

"To jakiś absurd! W tej scenie nie ma żadnej nagości. Co w niej jest takiego nieprzyzwoitego, że linie lotnicze postanowiły ją ocenzurować? Które firmy to zrobiły?" - napisała na Twitterze zawiedziona Olivia Wilde.

Pomimo że nie podano nazwy konkretnych linii lotniczych, użytkownicy Twittera szybko zweryfikowali tę informację. "Szkoła melanżu" została ponoć ocenzurowana przez takich przewoźników jak Etihad Airways, Emirates oraz Delta. Wilde po raz kolejny podjęta temat w rozmowie z "Variety".

"Nie rozumiem tego. Cenzura linii lotniczych? To musi być nadzorowane w jakiś sposób z góry. Nasz film nie otrzymał kategorii R, więc powinien być w pełni akceptowany na pokładzie samolotu. Brutalne sceny często są puszczane, ale mają problem ze sceną miłości. To integralna część podróży danej postaci. Nie rozumiem tej decyzji" - powiedziała.

Beanie Feldstein również postanowiła zabrać głos.

d4j3ytv

"Sprawa właśnie jest wyjaśniania. Nasz film to piękny obraz miłość ludzi ze środowisk LGBT. Sama jestem osobą queer" - mówi.

ZOBACZ TAKŻE: Maciej Stuhr o książce, o której nie może przestać myśleć #GdybyNieKsiążka

d4j3ytv

Podziel się opinią

Share
d4j3ytv
d4j3ytv