Trwa ładowanie...

''Sztos 2'': Relacja z planu zdjęciowego [foto]

''Sztos 2'': Relacja z planu zdjęciowego [foto]Źródło: AFP
d17zfij
d17zfij

Wkrótce premiera filmu "Sztos 2" *Olafa Lubaszenki, wyprodukowanego przez Cezarego Pazurę. Zanim jednak wybierzecie się do kin, zobaczcie co takiego działo się na planie zdjęciowym komedii pełnej gwiazd.*

W tej długo wyczekiwanej kontynuacji hitu z 1997 roku wystąpią m.in.: wspomniany już Cezary Pazura jako Synek, Borys Szyc jako Janek, Bogusław Linda jako Królik, Edward Linde jako Markiz, Bartłomiej Topa jako Ludwik. W filmie zobaczymy także m.in. Jana Nowickiego, Janusza Józefowicza, Ewę Gawryluk, Mirosława Zbrojewicza i Michała Milowicza.

"Sztos 2" to opowieść o tym, jak podrywa się na dużego fiata i jakie miłosne katastrofy przydarzają się zbyt pewnym siebie facetom. Wśród wielu zabawnych scen zobaczymy m.in. scenę, w której bohaterowie grani przez Bogusława Lindę i Michała Pielę przeżyją zaskakujące spotkanie z... Hitlerem.

_ "Sztos" kręciliśmy już czternaście lat temu. Od tamtej pory bardzo dużo się zmieniło, nie tylko w życiu pojedynczego człowieka, ale nas wszystkich_ - mówił podczas kręcenia zdjęć reżyser Olaf Lubaszenko.

- Jesteśmy innymi ludźmi, ale niezmiennie chcielibyśmy bawić publiczność. Mam w związku z tym nadzieję, że z jednej strony ten film będzie zupełnie inny, a z drugiej, że uda się zachować klimat "Sztosu", jego poczucie humoru" - dodaje.

Czy druga część "Sztosu" powtórzy sukces pierwszej? Przekonamy się już 20. stycznia, kiedy to odbędzie się premiera filmu.


**[

Natasza boi się męża. Dlaczego? ]( http://film.wp.pl/natasza-urbanska-boi-sie-meza-dlaczego-6025272215172225g )*
*
[

Co słychać u Kasi z "13 posterunku"? ]( http://teleshow.wp.pl/13-posterunek-co-sie-dzieje-z-aleksandra-wozniak-6026606755153025g )**


**[

Pamiętacie Witię z "Samych swoich"? ]( http://komediowo.pl/gid,13708823,img,13709100,title,Pamietacie-Witie-z-bdquoSamych-swoichrdquo,galeria.html )**

d17zfij
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d17zfij