Trwa ładowanie...

''Szybcy i wściekli 7'': Coraz więcej szybkich i wściekłych

Share
''Szybcy i wściekli 7'': Coraz więcej szybkich i wściekłych
d2kk7hm

*Tony Jaa, gwiazdor "kina kopanego" spod znaku serii "Ong-bak", dołączył do obsady siódmej części serii "Szybkich i wściekłych" w reżyserii Jamesa Wana.*

Ostatnie dwie części wyreżyserował Justin Lin. Teraz jego miejsce zajmie James Wan. Chris Morgan wrócił na krzesło scenarzysty. Zdjęcia do "Szybkich i wściekłych 7" rozpoczną się we wrześniu i będą realizowane w Los Angeles.

d2kk7hm

W obsadzie serii znaleźli się Vin Diesel, Paul Walker, Michelle Rodriguez, Jordana Brewster, Tyrese Gibson, Sung Kang, Gal Gadot oraz Chris "Ludacris" Bridges.

Jak na razie nie wiadomo w jakiej roli zobaczymy Tony'ego Jaa, ponieważ Morgan wciąż pisze scenariusz. Aktor wyznał, że jest podekscytowany udziałem w produkcji, gdyż jest wielkim fanem serii. - Filmy są świetnie zrealizowane, zabawne i angażują widza. To świetny miks humoru i akcji, coś, co bardzo doceniam - wyjaśnia Jaa.

Przypomnijmy, że decyzja o realizacji siódmej części serii zapadła po sukcesie części piątej. Co więcej, szósty i siódmy film mają być ze sobą związane mocniej, niż jakikolwiek inny obraz z serii. Premierę "Szybkich i wściekłych 7" zaplanowano na 11 lipca 2014 roku.

d2kk7hm

Podziel się opinią

Share
d2kk7hm
d2kk7hm