Trwa ładowanie...

''Szybcy i wściekli 7'': Kurt Russell o filmie - "To katastrofa!"

''Szybcy i wściekli 7'': Kurt Russell o filmie - "To katastrofa!"Źródło: Warner Bros. Entertainment Inc.
d7jg58g
d7jg58g

*Kurt Russell, przy okazji promocji dokumentu "The Battered Bastards of Baseball" na Festiwalu Filmowy Sundance, został zapytany przez dziennikarzy, jak obecnie wyglądają prace nad filmem "Szybcy i wściekli 7". Odpowiedź 62-letniego aktora zszokowała wszystkich zgromadzonych.*

- To katastrofa! To najgorsza rzecz jaka mogła przytrafić się temu filmowi, jednak nadal nie jest to tak tragiczne, jak śmierć Paula. To był świetny facet. Życie pełne jest przeciwności losu. Jak tylko twórcy uporają się z tą sytuacją, z pewnością wrócę do pracy na plan.

Fani na całym świecie zdają sobie sprawę, że Paula Walkera i jego postaci w filmowej serii "Szybcy i wściekli" nikt nie jest w stanie zastąpić. Niemniej po tragicznej śmierci aktora w wypadku samochodowym, twórcy siódmej części postanowili przepisać na nowo scenariusz i zaangażować do projektu młodszego brata Walkera (zobacz jak wygląda)
.

d7jg58g

Przypomnijmy, że 30 listopada w wypadku samochodowym zginął gwiazdor cyklu. Reżyser James Wan i szefowie studia Universal zarządzili wstrzymanie prac do odwołania. Media sugerowały nawet, że film w ogóle nie powstanie. W międzyczasie Wan zapewnił jednak, że zdjęcia zostaną wznowione. Ostatecznie obraz trafi do kin niemal rok później.

Pierwotnie premierę planowano na 11 lipca 2014 roku. Teraz oficjalnie już wiadomo, że data pierwszej publicznej projekcji przypada 10 kwietnia 2015 roku.

Przed śmiercią Walkerowi udało się nakręcić większość scen, a w brakujących ujęciach najprawdopodobniej pojawi się jego młodszy brat (więcej tutaj).

W siódmym filmie z cyklu występują także Jason Statham, Tyrese Gibson, Tony Jaa, Kurt Russell, Nathalie Emmanuel,Djimon Hounsou, Lucas Black i John Brotherton.

d7jg58g
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d7jg58g