Trwa ładowanie...
Takiego filmu o superbohaterach jeszcze nie było. Zobacz polski zwiastun "Czarnej Pantery" [WIDEO]
zwiastun

Takiego filmu o superbohaterach jeszcze nie było. Zobacz polski zwiastun "Czarnej Pantery" [WIDEO]

Twórcy filmu "Czarna Pantera" zaskoczyli fanów i bez wcześniejszych zapowiedzi pokazali nowy zwiastun. Emocjonujący klip zabiera nas do tajemniczej Wakandy, a także pokazuje, z kim będzie się musiał zmierzyć tytułowy bohater.

Share
d29hg96

T’Challa po śmierci ojca, króla Wakandy, wraca do rodzinnego kraju, by objąć tron. Wkrótce Wakanda zostaje napadnięta przez dawnego wroga. W obliczu niebezpieczeństwa młody władca zbiera sojuszników i robi wszystko, aby pokonać groźnego przeciwnika i ochronić swój dotąd pozostający w izolacji lud, jego kulturę i całą wysoce rozwiniętą technologicznie cywilizację. By udowodnić, że jest godzien miana króla, T’Challa jako Czarna Pantera staje w obronie nie tylko swojej ojczyzny, ale i całego świata.

"Black Panther" oparty jest na komiksie stworzonym przez Stana Lee i Jacka Kirby'ego. Postać Czarnej Pantery zadebiutowała w roku 1966 w komiksie o Fantastycznej Czwórce. T'Challa, czarnoskóry władca Wakandy, fikcyjnego afrykańskiego kraju (w tej roli Chadwick Boseman)
, który stał się superbohaterem, doczekał się własnej ilustrowanej serii w roku 1973.

d29hg96

W obsadzie oprócz Chadwicka Bosemana znaleźli się m.in. Michael B. Jordan, Lupita Nyong'o, Danai Gurira, Daniel Kaluuya, Andy Serkis i Forest Whitaker.

Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe
d29hg96

Podziel się opinią

Share
d29hg96
d29hg96