Trwa ładowanie...

''Taxi 4'' w Kinie Letnim - szykuj się na kompletny odjazd!

''Taxi 4'' w Kinie Letnim - szykuj się na kompletny odjazd!Źródło: mat. promocyjne
d2zobul
d2zobul

W środę, 20 sierpnia Warszawie - na Polu Mokotowskim, obok Pubu Lolek oraz w czwartek 21 sierpnia w Krakowie w Forum Przestrzenie i Katowicach na ul. Mariackiej organizatorzy cyklu darmowych, plenerowych pokazów filmowych 100 leżaków i ekran zapraszają na odjazdową francuską komedię „Taxi 4”.

W ostatniej z odsłon uwielbianych przez widzów komedii o szalonym taksówkarzu Danielu i jego ofermowatym kumplu policjancie Emilienie, główni bohaterowie są już szczęśliwymi ojcami. Obaj usiłują pogodzić pracę zawodową z wychowaniem synów. Ich spokojne życie zostaje zaburzone wraz z pojawieniem się w marsylskim komisariacie niebezpiecznego Belga. Oskarżany o kilkaset przestępstw kryminalista ma spędzić tam zaledwie kilka godzin i zostać przetransportowany do więzienia w Afryce. Niestety, łatwowierny Emilien decyduje się go... uwolnić. Teraz rozpocznie się zapierająca dech w piersiach seria pościgów, imponujących karamboli i rozbrajających gagów, które pozostawią widzów Kina Letniego wciśniętych w leżaki do ostatniej minuty filmu.

Startujemy od godz. 20:00, a przed seansem, który rozpocznie się tuż po zmroku, organizatorzy cyklu - kanał filmowy FilmBox, Antyradio oraz Cyfrowy Polsat - zapraszają do wspólnej zabawy, podczas której będzie można wygrać atrakcyjne nagrody. Cyfrowy Polsat zapewnia dodatkowo dostęp do superszybkiego, darmowego Internetu LTE.

d2zobul

Harmonogram pokazów do końca wakacji:

Taxi 4

- 20 sierpnia Warszawa (Pole Mokotowskie, obok Pubu Lolek)
- 21 sierpnia Kraków (Forum Przestrzenie) i Katowice (ul. Mariacka)

- 27 sierpnia Warszawa, (Pole Mokotowskie, obok Pubu Lolek)
- 28 sierpnia (Forum Przestrzenie) i Katowice (ul. Mariacka)

Na fanpage'u Kina Letniego na Facebooku na bieżąco udostępniane są zwiastuny filmów, najświeższe informacje dotyczące seansów, ewentualne zmiany w razie niesprzyjającej pogody oraz zaproszenia do udziału w licznych konkursach.

Patroni: Plus, IPLA, Empik, Hator, Taxi Wawa, Infoscreen
Patronat Honorowy: Burmistrz Dzielnicy Ochota m. st. Warszawy i Urząd Miasta Katowice
Partner w Warszawie: Pub Lolek na Polu Mokotowskim
Partnerzy w Krakowie: Forum Przestrzenie

d2zobul
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2zobul