Trwa ładowanie...
haley bennett
26-08-2015 03:04

''The Girl On The Train'': Haley Bennett też wsiada do pociągu

''The Girl On The Train'': Haley Bennett też wsiada do pociągu
dsoni4t
dsoni4t

Haley Bennett dołączyła do obsady thrillera "The Girl On The Train".

Projekt oparty będzie na bestsellerze Pauli Hawkins i przedstawia losy Rachel, rozwiedzionej alkoholiczki, która codziennie jeździ tym samym pociągiem, mijając po drodze domy na przedmieściach. Swoją uwagę koncentruje codziennie na jednym z takich domów, obserwując przez okno tę samą parę jedzącą śniadanie na tarasie. Z perspektywy Rachel życie Jess i Jasona - tak ich nazywa - jest idealne, w przeciwieństwie do tego, które jeszcze niedawno było jej udziałem. Pewnego dnia Rachel jest świadkiem sceny tak szokującej, że postanawia opowiedzieć policji o tym, co widziała. Wkrótce jednak zaczyna się zastanawiać, czy na pewno była to mądra decyzja.

Książka w USA ukazała się w styczniu i od tego czasu sprzedano ponad dwa miliony kopii. Bestsellerem była również w Wielkiej Brytanii. Nic więc dziwnego, że producenci ze studia DreamWorks zdecydowali się przenieść ją na duży ekran.

dsoni4t

W roli głównej zobaczymy Emily Blunt, a partnerować jej będzie Rebecca Ferguson. Teraz dołączyła do nich Haley Bennett, która sportretuje postać o imieniu Megan.

Za kamerą staje Tate Taylor. Erin Cressida Wilson napisała scenariusz. Marc Platt zajął się produkcją.

Bennett znana jest z filmu "The Equalizer" oraz ostatnio współpracowała z Terrence'em Malickiem i Warrenem Beattym nad ich nowymi reżyserskimi projektami.

dsoni4t
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dsoni4t