Trwa ładowanie...

''The Hunger Games: Catching Fire'': Coldplay zaprasza na igrzyska śmierci

Grupa Coldplay zaprezentowała fragment piosenki, którą nagrała do kolejnej części "Igrzysk śmierci" - "The Hunger Games: Catching Fire"
Share
''The Hunger Games: Catching Fire'': Coldplay zaprasza na igrzyska śmierci
d2np24l

Kwartet przygotował na soundtrack kawałek zatytułowany "Atlas". Numer doczeka się premiery 6 września.

To pierwsza kompozycja, jaką Chris Martin i spółka napisali specjalnie dla kinowej produkcji. - Bardzo lubię i szanuję Coldplay, i jestem zachwycony tym, jak uchwycili klimat filmu - skomentował nagranie reżyser, Francis Lawrence.

W drugim tomie trylogii Suzanne Collins, znanym w Polsce pod tytułem "W pierścieniu ognia", Katniss i Peeta przygotowują się do odbycia obowiązkowego tournée zwycięzców, kiedy dowiadują się o fali zamieszek, do których przyczynił się ich zuchwały czyn. W tle trwają przygotowania do rocznicowych, 75. Głodowych Igrzysk, które przyniosą bardziej niż zaskakujący obrót spraw. Bo Kapitol jest zły. I Kapitol pragnie zemsty.

W ekranizacji do swoich ról powrócą Jennifer Lawrence, Josh Hutcherson i Liam Hemsworth. Dołączą do nich Philip Seymour Hoffman, Jena Malone, Sam Claflin, Jeffrey Wright, i Amanda Plummer. Za reżyserię odpowiada Gary Ross.

Światowa premiera "The Hunger Games: Catching Fire" ma odbyć się 22 listopada przyszłego roku.

Dyskografię Coldplay zamyka album "Mylo Xyloto" z 2011 roku.

d2np24l

Podziel się opinią

Share
d2np24l
d2np24l