Trwa ładowanie...

"The Plane": Gerard Butler w nowym filmie akcji twórców "Transformers"

Gerard Butler jest zaangażowany w produkcję pięciu różnych filmów, a mimo to już bierze się za kolejny. 50-latek nie zwalnia tempa i udowadnia, że jest jedną z największych gwiazd kina akcji.

Share
"The Plane": Gerard Butler w nowym filmie akcji twórców "Transformers"
Źródło: Materiały prasowe
d38gydr

"The Plane" to tytuł kolejnego filmu z Gerardem Butlerem w roli głównej, w który zaangażowani są m.in. producenci hitów z serii "Transformers". W tym projekcie co prawda nie zobaczymy robotów z kosmosu, ale z pierwszych zapowiedzi wynika, że emocji nie zabraknie. Scenariusz powstał na motywach powieści Charlesa Cumminga, w której pilot prywatnego samolotu musi walczyć o życie w strefie wojny.

Obejrzyj: Gerard Butler dla WP. O kulisach pracy i miłości do Nicka Nolte

Butler zagra główną rolę Raya Torrance'a. Pilot prywatnego samolotu cudem unika katastrofy, gdy pojazd zostaje uszkodzony przez burzę. Udaje mu się wykonać awaryjne lądowanie, ale szybko okazuje się, że wpadł z deszczu pod rynnę. Lądowisko znajdowało się bowiem w strefie wojny, a samolot pełen zagranicznych pasażerów to łakomy kąsek dla lokalnych bojówkarzy.

d38gydr

Ray będzie musiał zrobić wszystko, by zapewnić swoim ludziom bezpieczeństwo do czasu przybycia ratunek. Problem polega na tym, że nikt nie wie, gdzie dokładnie zaginął samolot.

300 Materiały prasowe
300 Źródło: Materiały prasowe, fot: Gerard Butler w filmie "300"/Materiały prasowe

"The Plane" jest określany jako thriller akcji. Planowana data premiery i szczegóły obsadowe nie są jeszcze znane.

Butler skończył ostatnio kręcić zdjęcia do innego thrillera – "Greenland". Oprócz tego ma w zanadrzu cztery inne zapowiedziane projekty, m.in. komedię science fiction "Afterburner" i kontynuację "Skoku stulecia" z 2018 r. Ostatnio mogliśmy go oglądać w filmie akcji "Świat w Ogniu" i usłyszeć w "Jak wytresować smoka 3".

d38gydr

Podziel się opinią

Share
d38gydr
d38gydr