Trwa ładowanie...

''The Wolf of Wall Street'': Scorsese każe na siebie czekać

''The Wolf of Wall Street'': Scorsese każe na siebie czekać
d1h4sw5
d1h4sw5

Wszystko wskazuje na to, że nieco dłużej będziemy musieli poczekać na premierę najnowszego dzieła *Martina Scorsese, filmu "The Wolf of Wall Street".*

Pierwotnie światowa premiera miała odbyć się w listopadzie. Termin ten stanął obecnie pod bardzo dużym znakiem zapytania. Scorsese ciągle pracuje nad ostateczną wersją montażową. Jeżeli film nie trafi do kin jeszcze w tym roku, wypadnie z najbliższego wyścigu o Oscary.

Przypomnijmy, że obraz jest adaptacją wspomnień Jordana Belforta, uzależnionego od narkotyków i zakrapianych imprez maklera-hedonisty z Long Island, który w 1998 roku został skazany na 22 miesiące więzienia za wyłudzenia i pranie brudnych pieniędzy. W głównego bohatera wcielił się Leonardo DiCaprio. Partnerują mu Jonah Hill, Matthew McConaughey, Kyle Chandler, Jean Dujardin, Jon Favreau, Rob Reiner, Margot Robbie i Jon Bernthal.

Scorsese nie po raz pierwszy przedłuża pracę nad filmem. Premiera "Gangów Nowego Jorku" opóźniona została aż o rok. "Wyspa tajemnic" z kolei miała pierwotnie trafić do kin w październiku 2009, ale udało się to dopiero cztery miesiące później.

d1h4sw5
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1h4sw5