Trwa ładowanie...
dv4trcv
Aktualności

Timbaland w serialu o hip-hopie

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Timbaland w serialu o hip-hopie
(megafon.pl)
dv4trcv

Legendarny już dziś producent muzyczny Timothy "Timbaland" Mosley dołączył do ekipy serialu "Empire", który opowie o środowisku hip-hopowym.

Akcja projektu rozegra się w branży muzycznej. Bohaterem będzie charyzmatyczny Lucious Lyon (w tej roli Terrence Howard), raper, biznesmen i szef wytwórni płytowej, który pragnie wprowadzić akcje swojej spółki na giełdę. Taraji P. Henson zagra Cookie, byłą żonę Luciousa i partnerkę w biznesie, która handlowała narkotykami, aby wesprzeć karierę męża i która odsiedziała za to 17 lat w więzieniu. Po wyjściu zza krat Cookie domaga się od byłego męża części zysków z muzyki. W serialu wystąpi także Jussie Smollett. Zagra on syna Luciousa, muzyka-geja, którego łączą z ojcem trudne relacje.

Produkcją serialu "Empire" zajmują się Lee Daniels, Danny Strong, Brian Grazer i Francie Calfo. Projekt powstaje dla stacji Fox.

dv4trcv

Teraz do ekipy dołączył Timbaland, który zajmie się muzyką serialu, czyli będzie autorem utworów pojawiających się w show.

Producent ma na koncie współpracę m.in. z takimi gwiazdami jak Madonna, Beyonce, Jay Z, Elton John, Justin Timberlake i Keith Urban.

dv4trcv

Podziel się opinią

Share

dv4trcv

dv4trcv