Trwa ładowanie...
Megafon.pl
james cameron

"Titanic" wróci po 20 latach. Cameron chce ukazać kulisy superprodukcji

James Cameron przymierza się do nowej trylogii "Terminatora", kręci sequele "Avatara", a także wraca do swego innego dzieła - "Titanica".

Share
"Titanic" wróci po 20 latach. Cameron chce ukazać kulisy superprodukcji
Źródło: Materiały prasowe
dxskzjp

Reżyser realizuje produkcję "Titanic: 20th Anniversary" ukazującą kulisy powstania epickiej opowieści. Premiera planowana jest na grudzień 2017 roku na kanale National Geographic.

W obrazie z pomocą nowoczesnych technologii zbadane zostaną niektóre decyzje, które podejmował reżyser podczas prac nad dziełem. Ponadto twórcy odwiedzą znajdującą się w Bibliotece Ronalda Reagana wystawę poświęconą "Titanicowi".

- Kiedy pisałem scenariusz i reżyserowałem ten film, chciałem, żeby każdy detal był zgodny z rzeczywistością - przyznał Cameron.
"Titanic" z 1977 roku pozostał najbardziej dochodowym filmem do czasu "Avatara", także w reżyserii Jamesa Camerona, z 2009 roku.

dxskzjp

Dzieło z Leonardo DiCaprio i Kate Winslet w rolach głównych otrzymało 14 nominacjo do Oscara (tyle co w tym roku "La La Land" oraz "Wszystko o Ewie" z 1950 roku). Produkcja zdobyła 11 nagród Akademii Filmowej.

Ruszają wycieczki na wrak "Titanica":

dxskzjp

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dxskzjp
dxskzjp