Trwa ładowanie...
a monster calls

Toby Kebbell ojcem wystraszonego chłopca

Share
Toby Kebbell ojcem wystraszonego chłopca
Źródło: mat. dystrybutora
d3xk264

*Toby Kebbell wystąpi w filmie "A Monster Calls".*

Bohaterem obrazu będzie 13-letni Conor. Chłopiec odnajduje za oknem swojej sypialni potwora, którego zupełnie się nie spodziewał. Myślał raczej, że odwiedzi go ten z dręczącego go koszmaru, powtarzającego się niemal każdej nocy od dnia, kiedy matka chłopca rozpoczęła leczenie.

Matkę nastolatka zagra Felicity Jones, a w rolę potwora wcieli się Liam Neeson. Sigourney Weaver sportretuje babcię chłopca. Często nieobecnego w domu ojca Conora zagra Toby Kebbell.

d3xk264

Film powstanie na podstawie książki "Siedem minut po północy" ("A Monster Calls") Patricka Nessa według pomysłu Siobhana Dowda i z ilustracjami Jima Kaya. Ness jest również autorem scenariusza stworzonego na potrzeby produkcji. Za kamerą obrazu staje Juan Antonio Bayona ("Niemożliwe", "Sierociniec", "Penny Dreadful").

Wytwórnia Focus Features chce wprowadzić "A Monster Calls" do kin za oceanem w październiku 2016 roku.

Toby Kebbell wystąpił ostatnio w dramacie science fiction "Ewolucja planety małp". W marcu 2015 roku do kin trafi "Fantastyczna czwórka" z brytyjskim aktorem w obsadzie, a w 2016 roku będzie można podziwiać go w filmie przygodowym "Warcraft".

d3xk264

Podziel się opinią

Share
d3xk264
d3xk264