Trwa ładowanie...

Tom Sizemore usunięty z obsady nowego filmu. Producenci nie chcą pracować z aktorem oskarżonym o molestowanie 11-latki

Kilka dni temu Tom Sizemore został oskarżony o molestowanie seksualne 11-latki. Do napaści miało dojść 14 lat temu podczas kręcenia filmu z jego udziałem. Aktor zaczyna właśnie ponosić pierwsze konsekwencje swojego nieobyczajnego zachowania. Jak informuje "The Hollywood Reporter", gwiazdor wypadł właśnie z obsady nowego thrillera.

Share
Tom Sizemore usunięty z obsady nowego filmu. Producenci nie chcą pracować z aktorem oskarżonym o molestowanie 11-latki
Źródło: Getty Images
dwa6qyu

Sizemore rozpoczął niedawno pracę nad nowym filmem. Obraz "The Door" to thriller z elementami horroru obsadzony w latach 50. Niestety po ujawieniu szokujących doniesień przyszłość aktora jest niepewna.

- Producenci filmu przejęli się zarzutami i zastanawiają się jakie kroki mają podjąć - powiedział gazecie rzecznik Genesis Global Group, firmy odpowiadającej za film.

ZOBACZ TEŻ: Gwiazdorzy Hollywood oskarżani o molestowanie

Przypomnijmy, że do zdarzenia miało dojść w 2003 r. na planie filmowym w Utah. Dziewczynka powiedziała swoim rodzicom, że kiedy kręcąc jedno ujęcie siedziała Sizemore'owi na kolanach, ten dotykał ją między nogami. Aktor wszystkiemu zaprzeczył, ale został odesłany z planu i dopiero później dokręcił swoje sceny. Rodzicie nie wnieśli wówczas oskarżenia.

dwa6qyu

Członkowie obsady i ekipy, w tym aktorka Robyn Adamson i dyrektorka castingu Catherine McGregor potwierdzają, że w trakcie sesji zdjęciowej Tom Sizemore nieodpowiednio dotykał 11-latkę, gdy ta siedziała na jego kolanach.

Tom Sizemore Getty Images
Tom Sizemore Źródło: Getty Images

26-letnia dziś ofiara nie chce komentować zajścia sprzed lat, ale w rozmowie z "The Hollywood Reporter" ujawniła, że zatrudniła adwokata. Prawnik ma zbadać całą sprawę i przedstawić jej prawne możliwości działania, wymierzone zarówno w Sizemore jak i jej rodziców.

55-letni Tom Sizemore jest znany z takich filmów jak "Urodzeni mordercy", "Szeregowiec Ryan", "Helikopter w ogniu" czy serialu "Kompania braci".

Od 15 roku życia aktor walczy z uzależnieniem od narkotyków, przez które kilkukrotnie wdawał się w konflikt z prawem. W 2003 r. został skazany na 7 miesięcy pozbawienia wolności za napaść i pobicie ówczesnej partnerki, Heidi Fleiss. W 2007 r. trafił do aresztu za posiadanie metaamfetaminy, zaś w lutym 2017 r. usłyszał dwa zarzuty stosowania przemocy domowej.

dwa6qyu

Podziel się opinią

Share
dwa6qyu
dwa6qyu