Trwa ładowanie...
tomasz kammel
24-03-2010 11:38

Tomasz Kammel zatrudnił się w teatrze

Tomasz Kammel zatrudnił się w teatrzeŹródło: Kapif.pl
d2hpirf

[

]( http://www.fakt.pl )
Czy Tomasz Kammel (39 l.) aż tak kocha małe dzieci, czy po prostu w desperacji przyjmuje każdą propozycję pracy?

d2hpirf

Jak dowiedział się Fakt, kilka dni temu dziennikarz podpisał umowę z Mazowieckim Teatrem Muzycznym im. Jana Kiepury w Warszawie. Będzie tam prowadził koncerty z udziałem maluchów.

Od kiedy Kammel stracił posadę w telewizji, za wszelką cenę próbuje znaleźć dla siebie odpowiednie zajęcie. Jego głównym źródłem zarobku są szkolenia dla firm, ale prezenter nie gardzi też innymi ofertami. Zdarza mu się prowadzić niewielkie imprezy, jak np. ostatnio wybory miss studentek w Toruniu. Daje kabaretowe występy, podobno otrzymał nawet ofertę reklamowania sprzętu AGD. Teraz będzie mógł sprawdzić się w jeszcze innej roli.

– Pan Tomasz będzie pracował w naszym teatrze. Będzie prowadził koncerty dla dzieci „Muzyka górą”. Na scenie wystąpią ich rówieśnicy ze szkół muzycznych – potwierdza Faktowi osoba z warszawskiej placówki.

Dlaczego teatr postanowił zatrudnić akurat Kammela? – Pan Tomasz prowadził już program „Dzieciaki górą”, więc ma dobre podejście do maluchów – tłumaczy nasza rozmówczyni. Debiut Kammela w nowej roli już 11 kwietnia!

d2hpirf

Polecamy w wydaniu internetowym fakt.pl:

Znana modelka poprowadzi program

d2hpirf

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2hpirf