ycipk-47wuz4

Tomasz Kot marzy o podboju zagranicznych rynków. Nowy agent ma mu pomóc spełnić marzenia

Jeszcze niedawno miał wystąpić w kolejnym Bondzie. Niestety, po rzekomym sprzeciwie Daniela Craiga, przygoda Tomasza Kota z najsłynniejszym agentem świata dobiegła końca. Okazuje się, że aktor wykorzystuje swoją międzynarodową popularność i szuka nowego agenta w Londynie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Tomasz Kot
Tomasz Kot (East News)
ycipk-47wuz4

- Właśnie szuka w Londynie agenta, który nie tylko będzie go reprezentował za granicą, ale przede wszystkim starał się obsadzać go w filmach z udziałem międzynarodowych gwiazd - powiedział informator "Faktu".

Dzięki ogromnemu sukcesowi "Zimnej wojny" w Cannes Tomasz Kot zwrócił uwagę prominentnych zagranicznych producentów. Od tego momentu aktor uwierzył w to, że zagraniczna kariera jest możliwa. Dodatkowo wspiera go Joanna Kulig, która ma już na swoim koncie kilka ról w międzynarodowych produkcjach.

- Uświadomiła mu, że trzeba mieć agenta na obcym rynku, jeśli myśli się nie tylko o rodzimych produkcjach - dodaje rozmówca gazety.

ycipk-47wuz4

Przewrotnie brak angażu do filmu o przygodach Jamesa Bonda może okazać się przepustką dla Tomasza Kota do większych ról. Dzięki zamieszaniu wokół filmu sporo osób zwróciło na polskiego aktora uwagę. Trzymamy za niego kciuki.

ycipk-47wuz4
ycipk-47wuz4