Trwa ładowanie...
top gun 2
27-06-2015 05:34

''Top Gun 2'': Nowe informacje na temat kontynuacji hitu z 1986 roku

''Top Gun 2'': Nowe informacje na temat kontynuacji hitu z 1986 roku
d33bn4m
d33bn4m

David Ellison i Dana Goldberg z firm, które pracują nad realizacją filmu "Top Gun 2", potwierdzili część z wcześniejszych doniesień na temat produkcji. Zdradzili też kilka nowych informacji.

Biznesmeni potwierdzili, że do filmu powraca Tom Cruise, który w pierwszej części z 1986 roku zagrał porucznika "Mavericka" Mitchella. Nad scenariuszem pracuje obecnie Justin Marks, który niedawno ukończył nową adaptację "Księgi dżungli" Jona Favreau. Duże znaczenie w akcji obrazu mają mieć drony.

- Justin Marks pisze teraz scenariusz- mówi David Ellison. - Ma fantastyczny pomysł na to, jak pokazać przemiany, które zaszły w ostatnich latach w amerykańskim lotnictwie wojskowym.

- W filmie jest wspaniała rola dla Mavericka - dodaje Ellison. - Bez Mavericka nie ma "Top Gun". I, oczywiście, Mavericka zagra Maverick. Mamy olbrzymią nadzieję, że już niedługo film zostanie nakręcony. Najpierw jednak trzeba skończyć scenariusz.

Pomysł realizacji "Top Gun 2" pojawił się w Hollywood kilka lat temu. Za kamerą miał stanąć Tony Scott, reżyser oryginału. Twórca popełnił jednak samobójstwo. Do idei wrócono w 2014 roku za sprawą Jerry'ego Bruckheimera.

d33bn4m
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d33bn4m