Trwa ładowanie...
dsaflcx

''Tożsamość'' z Liamem Neesonem już na DVD i Blu-ray!

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
''Tożsamość'' z Liamem Neesonem już na DVD i Blu-ray!
(Galapagos Films)
dsaflcx

Nominowany do Oscara *Liam Neeson i nagrodzona na Festiwalu w Cannes Diane Kruger zagrali główne role w sensacyjnym filmie „Tożsamość”. Obraz utrzymany w duchu bestsellerowych powieści Roberta Ludluma debiutuje na Blu-ray i DVD w ofercie Galapagos Films już 23 września.*

Scenariusz filmu powstał na podstawie powieści francuskiego pisarza Didiera Van Cauwelaerta, która producenta Leonarda Goldberga zachwyciła do tego stopnia, że ujrzał w niej doskonały materiał na film i podsunął ją Joelowi Silverowi. − Kiedy przeczytałem tę powieść, pomyślałem, że to idealny materiał na film. Ten thriller jest wyjątkowy, a zakończenie całkowicie mnie zaskoczyło – mówi Leonard Goldberg.

Równie entuzjastycznie o filmie wypowiada się odtwórca głównej roli Liam Neeson. − Dla mnie najważniejszy jest scenariusz, a ten można było przeczytać jednym tchem. Jeżeli mogę doczytać do 50 strony nie robiąc sobie przerwy na herbatę, to jest to bardzo dobry znak. Ten był tak wciągający, że musiałem przeczytać całość za jednym razem – wspomina Liam Neeson.

dsaflcx

Akcja „Tożsamości” rozgrywa się w Berlinie i tam też powstały zdjęcia do filmu, które rozpoczęły się w lutym 2010 roku. Reżyser Jaume Collet-Serra uważa, że Berlin – jak żadne inne miasto – doskonale pasuje do historii Martina Harrisa. − Tematem przewodnim filmu jest kryzys tożsamości, a Berlin ma to w sobie, ponieważ przez wiele lat był podzielony. Teraz, pomimo zjednoczenia i nowych budynków rosnących pośród starych kamienic, nadal można dostrzec blizny. W obrębie tego miasta współistnieją różne światy, więc dla mnie Berlin był przedłużeniem głównego bohatera – mówi reżyser.

Na ekrany amerykańskich kin „Tożsamość” weszła 18 lutego 2011 roku w pierwszy weekend zarabiając ponad 21 milionów dolarów. Polska premiera filmu odbyła się 6 maja. W sumie wpływy ze sprzedaży biletów na film na całym świecie przekroczyły 130 milionów dolarów (produkcja pochłonęła 30 milionów).

To naprawdę nieprzewidywalna historia. Jest w niej kilka emocjonujących momentów, które na pewno zaskoczą publiczność – mówi o „Tożsamości” Liam Neeson. − To podróż, która trzyma nas w niepewności do samego końca – dodaje producent Joel Silver.

dsaflcx

„Tożsamość” na Blu-ray i DVD zadebiutuje już 23 września, kilka dni wcześniej film pojawi się w wypożyczalniach. Na płytach obok filmu znajdą się również wyjątkowe dodatki specjalne.

• Tożsamość: Gdzie leży prawda? – Poznaj głównych bohaterów międzynarodowego spisku tego świetnego thrillera.

ORAZ DODATKOWO NA BLU RAY:
• Liam Neeson: Prawdziwy bohater akcji - Zobacz jak bohater Tożsamości zdobył i utrwalił swój gwiazdorski status.

ZOBACZ TAKŻE:

dsaflcx

**[

Jak dziś wygląda Pippi Langstrump? ]( http://teleshow.wp.pl/tak-dzis-wyglada-pippi-langstrumpf-6026605664182913g )*
*
[

Dołącz do nas na Facebooku! ]( http://www.facebook.com/filmwppl )*
*
[

Stare, ale jare. 40-stki jak 20-stki ]( http://film.wp.pl/sa-dojrzale-a-wygladaja-jak-nastolatki-nowa-moda-w-kinie-6025274240406657g )**


**[

To jest najlepszy polski film wszech czasów? ]( http://film.wp.pl/10-najlepszych-polskich-filmow-wszech-czasow-6025273245967489g )**


dsaflcx

Podziel się opinią

Share
dsaflcx
dsaflcx