Trump vs. King. Dlaczego prezydent USA zablokował mistrza horroru na Twitterze?

- Trump zablokował mnie na Twitterze. Chyba się zabiję - napisał Stephen King. Dlaczego amerykański prezydent nie chce czytać komentarzy mistrza horroru na swój temat?
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Trump vs. King. Dlaczego prezydent USA zablokował mistrza horroru na Twitterze?
(Getty Images)

Stephen King wiele razy dał się poznać jako krytyk Donalda Trumpa. Zanim prezydent Stanów Zjednoczonych zablokował Kinga, ten napisał, że "jego gabinet daje kursy z wazeliniarstwa na poziomie studiów doktoranckich".

Kilka miesięcy wcześniej posługiwał się jeszcze bardziej dosadnym językiem. Wprost nazwał prezydenta USA "impulsywnym i kapryśnym idiotą".

W ubiegłym tygodniu na jego koncie można było przeczytać, że prezydent Trump nie odróżnia tego, co jest politycznie niepoprawne od tego, co jest niekonstytucyjne

Wpis Kinga polubiło 223 tys. internautów. Wielu z nich pociesza pisarza, że Trump blokuje wszystkich, którzy się z nim nie zgadzają. Najzabawniejsze komentarze łączą prezydenta USA z motywami z filmów na podstawie powieści Kinga m.in. "Lśnienie" i "To", który w nowej wersji wejdzie na polskie ekrany 8 września tego roku.

Materiały prasowe
Podziel się

Zobacz zwiastun filmu "To" na podstawie powieści Stephena Kinga:

0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.