Trwa ładowanie...

Trump vs. King. Dlaczego prezydent USA zablokował mistrza horroru na Twitterze?

- Trump zablokował mnie na Twitterze. Chyba się zabiję - napisał Stephen King. Dlaczego amerykański prezydent nie chce czytać komentarzy mistrza horroru na swój temat?

Share
Trump vs. King. Dlaczego prezydent USA zablokował mistrza horroru na Twitterze?
Źródło: Getty Images
dlnhh5w

Stephen King wiele razy dał się poznać jako krytyk Donalda Trumpa. Zanim prezydent Stanów Zjednoczonych zablokował Kinga, ten napisał, że "jego gabinet daje kursy z wazeliniarstwa na poziomie studiów doktoranckich".

Kilka miesięcy wcześniej posługiwał się jeszcze bardziej dosadnym językiem. Wprost nazwał prezydenta USA "impulsywnym i kapryśnym idiotą".

dlnhh5w

W ubiegłym tygodniu na jego koncie można było przeczytać, że prezydent Trump nie odróżnia tego, co jest politycznie niepoprawne od tego, co jest niekonstytucyjne

Wpis Kinga polubiło 223 tys. internautów. Wielu z nich pociesza pisarza, że Trump blokuje wszystkich, którzy się z nim nie zgadzają. Najzabawniejsze komentarze łączą prezydenta USA z motywami z filmów na podstawie powieści Kinga m.in. "Lśnienie" i "To", który w nowej wersji wejdzie na polskie ekrany 8 września tego roku.

Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

Zobacz zwiastun filmu "To" na podstawie powieści Stephena Kinga:

dlnhh5w

Podziel się opinią

Share
dlnhh5w
dlnhh5w