Trwa ładowanie...
david lynch
24-01-2014 13:33

''Twin Peaks: Ogniu, krocz ze mną'': David Lynch prezentuje niepublikowany materiał z ''Twin Peaks''

''Twin Peaks: Ogniu, krocz ze mną'': David Lynch prezentuje niepublikowany materiał z ''Twin Peaks''
d489z8j
d489z8j

Szykuje się gratka dla fanów *Davida Lyncha i "Miasteczka Twin Peaks". Reżyser już niebawem zaprezentuje sceny wycięte z filmu "Twin Peaks: Ogniu, krocz ze mną", które nigdy dotąd nie zostały upublicznione.*

Przypomnijmy, że stacja ABC emitowała serial "Miasteczko Twin Peaks" w latach 1990-1991. Lynch nakręcił później długometrażowy film nawiązujący do historii zabójstwa Laury Palmer - "Twin Peaks: Ogniu, krocz ze mną" (1992). Dziś aktor Ray Wise, który w serialu wcielał się w postać Lelanda Palmera, poinformował, że niebawem na rynku ukaże się specjalny zestaw w formacie Blu-ray, w którym znajdą się nie tylko wszystkie odcinki serialu i film "Twin Peaks: Ogniu, krocz ze mną", ale i sceny wycięte z pierwotnej wersji obrazu.

- Będą tam wszystkie odcinki łącznie z pilotem, film i wycięte sceny - potwierdził Wise. - Pierwotna wersja tego filmu trwała prawie cztery godziny. Ten odrzucony materiał na pewno znajdzie się w zestawie. To rzeczy, których nikt nigdy nie widział.

Przypomnijmy, że serial "Miasteczko Twin Peaks" przedstawił historię z pozoru przeciętnych mieszkańców tytułowej miejscowości, skrywających wiele mrocznych tajemnic. Punktem wyjścia dla akcji było morderstwo Laury Palmer (Sheryl Lee). Sprawę badał agent specjalny FBI Dale Cooper (Kyle MacLachlan). Produkcja zdobyła trzy Złote Globy i szereg innych nagród i wyróżnień.

d489z8j
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d489z8j