Trwa ładowanie...

Tylko u nas zobaczysz, jak powstawał film ''Power Rangers''. ''Wielokulturowość jest wyznacznikiem nowoczesnego życia'' [WIDEO]

„Mighty Morphin Power Rangers” jest dla wielu symbolem telewizyjnego kiczu lat 90. Jednak serial miał na całym świecie rzesze fanów, których nie brakuje i dziś. Co widać po bardzo dobrym wyniku kinowej wersji „Power Rangers” Deana Israelite'a.

dvwwkt7
dvwwkt7

Podczas premierowego weekendu „Power Rangers” zgromadził w Stanach 40,5 miliona dolarów (czytaj więcej tutaj). A do tego bardzo przyzwoite oceny krytyków. Sprawdź, jak powstawał film bazujacy na kultowym serialu.

Popularność kultowych amerykańskich „Power Rangers” rosła przez dekady, sprawiając, że z każdym kolejnym rokiem opowieść o wojownikach w kolorowych skafandrach walczących o losy Ziemi stawała się uzależniająca dla coraz większej liczby widzów. Miłość fanów szybko rozprzestrzeniła się po całym świecie, co było w pewnej mierze wynikiem jednego z głównych założeń serialu: wojownicy reprezentują różne kultury i światopoglądy; nie walczą jedynie z dziwacznymi potworami, lecz uczą się otwartości na innych oraz wartości współpracy.

Taki sam wydźwięk mają najnowsi filmowi Rangersi, choć są o niebo bardziej zaawansowani technologicznie od swoich pierwowzorów sprzed lat.

dvwwkt7

- Chcieliśmy zachować przesłanie serialu i wpisać w opowiadaną historię wielokulturowość, która jest w dzisiejszym świecie wyznacznikiem nowoczesnego życia. Nasz film powraca do korzeni, pokazuje genezę historii o piątce nastolatków, którzy odkrywają w sobie moce i zaczynają walczyć ze złem. Zakochają się w nim widzowie w każdym wieku! - wyznał producent (serialu oraz filmu „Power Rangers”) Haim Saban.

"Power Rangers" już w kinach!

Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe
dvwwkt7
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dvwwkt7