Trwa ładowanie...

"Ups! Arka odpłynęła...": Gwiazdy dubbingują i zachwalają komedię

"Ups! Arka odpłynęła...": Gwiazdy dubbingują i zachwalają komedięŹródło: East news
dr4mw7s
dr4mw7s

- Ta bajka jest wspaniała, szalona i kolorowa. To wielka niespodzianka dla dzieci i ich rodziców – rekomendują gwiazdy polskiego dubbingu *"Ups! Arka odpłynęła...". W pełnej humoru i przygód historii zabawnych zwierzaków-pluszczaków, które nie załapały się na Arkę Noego, bo... nie było ich na liście, Małgorzata Foremniak użycza głosu Hazel – futrzanej przedstawicielce rodu drapieżnych grimpów.*

Jej los i głos – na dobre i na złe – zwiąże się z Olafem Lubaszenką w roli sympatycznego taty-pluszczaka. O swoje bilety na Arkę zawalczą także Cezary Żak, jako poczciwy olbrzym Moby oraz jego kompan z planu „Rancza” – Artur Barciś w roli mackowatego pasożyta Szałaputa. Za ster statku chwyci Tomasz Borkowski jako król lew z trwałą… ondulacją. Jakie jeszcze niespodzianki czekają na widzów w „Upsie”, odkrywa nowy klip i wideo-wywiady z ekipą polskiej wersji językowej.

Nadciąga potop i wkrótce całą Ziemię zaleje woda. Jedynym ratunkiem dla zwierząt jest miejsce na Arce Noego, której kapitanem został wyniosły Król Lew. Niestety, paru nieboraków nie znalazło się na liście upoważniającej do wejścia na pokład i teraz mają… przechlapane. Uroczy stwór o imieniu Fini, przedstawiciel tajemniczego gatunku pluszczaków, wspierany przez trójkę innych pechowców bez biletu wstępu na Arkę, zmaga się z nadciągającą powodzią oraz parą gryfów-głodomorów, które… mają smaka na pluszczaka.

dr4mw7s
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dr4mw7s