Trwa ładowanie...

"Ups! Arka odpłynęła...": Relacja z uroczystej premiery [WIDEO]

"Ups! Arka odpłynęła...": Relacja z uroczystej premiery [WIDEO]Źródło: East news
dos73fk
dos73fk

W sobotę 2 maja na ekrany kin wchodzi animacja *"Ups! Arka odpłynęła...". Produkcja zachwyca pełnym gwiazd polskim dubbingiem. W filmie usłyszymy m.in. Olafa Lubaszenkę i Małgorzatę Foremniak, którzy po 14 latach ponownie spotkali się na planie (aktorzy wystąpili w 2001 roku w "Bożych skrawkach"). Zobacz naszą relację z uroczystej premiery, która odbyła się w stołecznej Kinotece.*

ZOBACZ NASZĄ RELACJĘ Z PREMIERY:

28 kwietnia w warszawskiej Kinotece odbyła się uroczysta premiera komedii. Na czerwonym dywanie pojawili się wszyscy aktorzy użyczający głosu i poczucia humoru głównym bohaterom – Olaf Lubaszenko, Cezary Żak, Artur Barciś, Małgorzata Foremniak i Tomasz Borkowski. Wśród gości specjalnych wieczoru znaleźli się także: Anna Cieślak, Monika Mrozowska, Joanna Racewicz, Aleksandra Nieśpielak i Anna Wendzikowska.

ZOBACZ ZWIASTUN FILMU:

Głosu i poczucia humoru bohaterom filmu użyczają tu m.in. Olaf Lubaszenko jako pluszczak za sterem oraz Cezary Żak i Artur Barciś jako zwierzaki za burtą. Jest drapieżna grimpka Małgorzata Foremniak i Tomasz Borkowski jako król lew z trwałą… ondulacją.

O czym jest film?

Nadciąga potop i wkrótce całą ziemię zaleje woda. Jedynym ratunkiem dla zwierząt jest miejsce na Arce Noego, której kapitanem został wyniosły Król Lew. Niestety, paru nieboraków nie znalazło się na liście upoważniającej do wejścia na pokład i teraz mają… przechlapane. Uroczy stwór o imieniu Fini, przedstawiciel tajemniczego gatunku pluszczaków, wspierany przez trójkę innych pechowców bez biletu wstępu na Arkę, zmaga się z nadciągającą powodzią oraz parą gryfów-głodomorów, które… mają smaka na pluszczaka.

dos73fk
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dos73fk