Trwa ładowanie...
diane kruger
11-10-2013 09:03

Urok Diane Kruger nie działa na policjantów z drogówki

Share
Urok Diane Kruger nie działa na policjantów z drogówki
dlkhfs5

Policjanci z kalifornijskiej drogówki za nic mają wdzięki *Diane Kruger. Aktorka znacząco przekroczyła prędkość, gdy nocą wracała z planu na Long Beach.*

Funkcjonariusze nie rozpoznali gwiazdy, ponieważ wylegitymowała się francuskim prawem jazdy, a na jej twarzy wciąż pozostawał makijaż. Kruger gra detektyw Sonyę Cross w serialu "The Bridge: Na granicy".

- Złapali mnie o drugiej w nocy za zbyt szybką jazdę - tłumaczy Kruger. - Posiadam francuskie prawo jazdy, ponieważ często przebywam we Francji. Miałam też specjalny make-up, pełno blizn i zadrapań, gdyż kręciliśmy sceny wypadku samochodowego. Policjant spojrzał na mnie i zapytał: "Czy pani coś piła?". Chciałam skorzystać z uroku osobistego, powiedziałam nawet, że w serialu gram gliniarza. Policjant stwierdził jedynie: "Tak, jasne."

dlkhfs5

Produkcja "The Bridge: Na granicy" to amerykański remake skandynawskiego serialu "Most nad Sundem". Obecnie powstaje drugi sezon, który ma zostać wyemitowany latem 2014 roku. Seria opowiada o parze detektywów, którzy muszą ze sobą pracować, choć tego nie chcą. On to twardziel ze skłonnością do romansów. Ona z kolei cierpi na zespół Aspergera. W oryginale zagrali Kim Bodnia i Sofia Helin. W remake'u w parę bohaterów wcielili się Demian Bichir i Diane Kruger.

Na wielkim ekranie mogliśmy ostatnio oglądać Niemkę w filmie "Intruz" w reżyserii Andrew Niccola.

dlkhfs5
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dlkhfs5
dlkhfs5