Trwa ładowanie...

Vega blefuje? Prokuratura zaprzecza istnieniu nagrań

Do kin wchodzi nowy film Patryka Vegi o aferze podkarpackiej. Reżyser zapowiada, że jest w posiadaniu dotąd niepublikowanych materiałów wideo, które mogłyby pogrążyć wpływowe osoby. Prokuratura zaprzecza, że takie nagrania istnieją.
Share
Patryk Vega wprowadził do kin nowy film "Pętla"
Patryk Vega wprowadził do kin nowy film "Pętla"Źródło: ONS
d4i8qog

Szumnie zapowiadany film Patryka Vegi "Pętla" jeszcze długo przed premierą zyskał miano najbardziej wulgarnego w jego dorobku. Najnowsze dzieło reżysera opowiada o tzw. aferze podkarpackiej. Kluczowym motywem produkcji jest prostytucja. Patryk Vega po raz kolejny obiecuje rewolucję i przełom, jakie mają się dokonać za sprawą nowego filmu.

Patryk Vega ujawni taśmy z politykami. Zdradził, skąd je ma i co na nich będzie

Patryk Vega w rozmowie z "Rzeczpospolitą" zapewnił, że jest w posiadaniu "ogromnej ilości niepublikowanych materiałów audio-wideo, również tych, na których ludzie uprawiają seks". Nic więcej na ich temat nie zdradził.

d4i8qog

"Rzeczpospolita" skontaktowała się z małopolskim wydziałem Prokuratury Krajowej, który oświadczył, że zweryfikował słowa Vegi i uznał, że "opowieści reżysera o posiadaniu rzekomych nagrań to manipulowanie opinią publiczną". Pewność tę zdobyli po tym, jak w prywatnej rozmowie bracia R. stwierdzili, że taśmy to "pic i fotomontaż". Naśmiewali się też z tego, że Vega uwierzył w ich istnienie.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d4i8qog

Podziel się opinią

Share
d4i8qog
d4i8qog