Trwa ładowanie...

Vega pokazał rozmowę z dziewczyną, która sprzedała dziewictwo politykowi

- Co czujesz, gdy widzisz go w mediach? - pyta Patryk Vega w opublikowanym nowym klipie. - Strach i obrzydzenie - odpowiada mu dziewczyna, która jako 14-latka miała sprzedać dziewictwo politykowi.

Vega pokazał rozmowę z dziewczyną, która sprzedała dziewictwo politykowiŹródło: East News
d1iixr0
d1iixr0

Na początku września premierę ma "Pętla" Patryka Vegi. Film jest inspirowany aferą podkarpacką, w którą zamieszani byli m.in. właściciele nocnych klubów, tancerki i politycy, których nagrywano, by potem ich szantażować. Vega poza tym, że nakręcił film, to zrobił także dokumentację swoich rozmów z osobami, które przed laty były związane ze wspominanymi klubami. Pisaliśmy wam już o rozmowach reżysera m.in. z jedną z tancerek czy z siostrą zmarłego Dawida Kosteckiego.

Tym razem Vega pokazał 7-minutową rozmowę z dziewczyną, która twierdzi, że sprzedała dziewictwo rozpoznawalnemu politykowi.

Zobacz: Patryk Vega ujawni taśmy z politykami. Zdradził, skąd je ma i co na nich będzie

Film Vega opublikował na Facebooku i Instagramie. Dziewczyna wyjaśnia, że zdecydowała się na sprzedaż dziewictwa, gdy miała zaledwie 14 lat. Zrobiła to ze względu na trudną sytuację materialną swojej rodziny. Za namową starszej siostry.

d1iixr0

- Mam trójkę rodzeństwa, nasza matka jest alkoholiczką, a ojca prawie nie znam - słyszymy w klipie.

- Ile miałaś dostać za dziewictwo? - pyta Vega.

- 5000 - odpowiedziała mu dziewczyna.

Mężczyzna podał jej nieprawdziwe imię. Dziś to wie, bo widziała go w telewizji. Opowiedziała, jak wyglądało ich spotkanie. Zdradziła Vedze, że to było brutalne doświadczenie. - Co czułaś? - pyta reżyser. - Obrzydzenie.

- Powiedział, żebym się ubrała, wyciągnął plik pieniędzy z marynarki, podał mi je i podziękował, i powiedział, żebym wyszła wcześniej przed nim, żebyśmy nie wychodzili razem z hotelu - relacjonuje po latach.

d1iixr0

Dziewczyna wyznała Vedze, że to doświadczenie zostawiło jej ogromną traumę. Przyznaje, że nie jest w stanie nawiązać z nikim bliskiej relacji, nie chce też założyć rodziny, bo boi się, że zostanie wykorzystana.

d1iixr0
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1iixr0