Trwa ładowanie...
d3zofw0

''Vengeance: A Love Story'': Anna Hutchison padła ofiarą gwałtu

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
''Vengeance: A Love Story'': Anna Hutchison padła ofiarą gwałtu
(mat. dystrybutora)
d3zofw0

Gwiazda horroru "Dom w głębi lasu", Anna Hutchison, dołączyła do obsady obrazu "Vengeance: A Love Story" z Nicolasem Cage'em.

Film oparty będzie na powieści "Gwałt. Opowieść miłosna" pióra Joyce Carol Oates. Akcja książki rozgrywa się w małym amerykańskim miasteczku. Główną bohaterką jest Teena McGuire, trzydziestoparoletnia piękna wdowa, która wracając z imprezy wraz ze swoją 12-letnią córką Bethel, pada ofiarą ofiarą brutalnego zbiorowego gwałtu. Bethel szczęśliwie uniknęła losu matki. Sprawcy zostają wprawdzie zatrzymani, później jednak mieszkańcy miasteczka biorą solidarnie ich stronę, starając się skłonić ofiarę do rezygnacji ze ścigania gwałcicieli. Na sali sądowej Teena przeżywa koszmar, nieoczekiwanie jednak po jej stronie staje młody oficer policji John Dromoor, który bierze sprawę w swoje ręce.

Nicolas Cage już wcześniej zdecydował się wystąpić w filmie w roli detektywa. Gwiazdor chciał również wyreżyserować adaptację, ale ostatecznie ze względu na wcześniejsze zobowiązania aktora, za kamerą stanie Johnny Martin. John Mankiewicz ("House of Cards") napisał scenariusz.

Anna Hutchison zagra główną rolę kobiecą. Aktorka znana jest m.in. z serialu "Spartakus".

d3zofw0

Podziel się opinią

Share

d3zofw0

d3zofw0