Trwa ładowanie...

Waka Flocka Flame, Good Charlotte i ''Piksele''

Share
Waka Flocka Flame, Good Charlotte i ''Piksele''
Źródło: mat. dystrybutora
d1gnviq

Do sieci trafił klip do nagrania "Game On". Twórcą jest Waka Flocka Flame, a gościnnie występuje Good Charlotte. Numer powstał na potrzeby filmu "Piksele".

Za produkcję kawałka odpowiada KoOoLkOjAk. Piosenka pojawi się na napisach końcowych kinowego dzieła. W teledysku, który obejrzycie poniżej, znajdują się fragmenty obrazu Chrisa Columbusa ("Harry Potter i kamień filozoficzny", "Percy Jackson i bogowie olimpijscy: Złodziej pioruna").

W "Pikselach" Ziemia zostaje zaatakowana przez obcych podszywających się pod bohaterów popularnych w latach 80. gier komputerowych (m.in. Donkey Konga, Space Invaders, Froggera i Pac-Mana). Prezydent Will Cooper (Kevin James) wzywa więc na pomoc swego kumpla ze szkoły, wytrawnego eksperta i gracza, Sama Brennera (Adam Sandler), by pokonał pikselowych najeźdźców. W obsadzie znaleźli się również Josh Gad, Michelle Monaghan, Peter Dinklage i Brian Cox.

Polska premiera została wyznaczona na 24 lipca.

Waka Flocka Flame jest raperem z Atlanty. Jego ostatni album to "Triple F Life: Friends, Fans & Family" z czerwca 2012 roku. W tym roku powinniśmy doczekać się wydawnictwa "Flockaveli 2".

Ostatnia płyta Good Charlotte to "Cardiology" z listopada 2010 roku.

d1gnviq

Podziel się opinią

Share
d1gnviq
d1gnviq