Trwa ładowanie...

Weronika Rosati buntuje się bez powodu. Fani zwrócili jej uwagę

Weronika Rosati ma za złe organizatorom Polskich Nagród Filmowych, że usunęli kluczową kategorię. Problem w tym, że w owej kategorii Orły nigdy nie były przyznawane.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Weronika Rosati buntuje się bez powodu. Fani zwrócili jej uwagęŹródło: ONS.pl
d36zaoi
d36zaoi

- Podobno w tym roku usunięto z Polskich Nagród Filmowych kategorię charakteryzacja. Orły, co z wami? – pytała rozgniewana Rosati na Instagramie.

- Charakteryzatorzy są z nami od rana do nocy i od nocy do rana na planie, są nierozerwalną częścią tworzenia kina i magii kina. Gdyby nie oni, w życiu nie stałabym się Elizabeth Taylor w "Brigitte Bardot cudowna", Pestką w "Obławie", Dżemmą w "Pitbullu" czy Mirą w "Obcym ciele" – wyliczyła aktorka, dodają na końcu: "Bunt, bunt, bunt".

d36zaoi

Fani w komentarzach szybko zwrócili jej uwagę, że nagroda za charakteryzację nie zniknęła, bo w przypadku Orłów nigdy nie była przyznawana.

Polskie Nagrody Filmowe są rozdawane od 1999 r. i wówczas obowiązywało dwanaście kategorii. W późniejszych latach dochodziły kolejne, np. Najlepszy film europejski, Najlepsza drugoplanowa rola kobieca. Na gali Orły 2019 wręczono łącznie 19 statuetek, w tym Nagrodę publiczności dla "Kleru" i za osiągnięcia życia dla Krzysztofa Zanussiego.

Wszystkie laureatów Orłów 2019 znajdziecie tutaj.

Obejrzyj: Rozpromieniona Kulig na gali Orły 2019: Teraz jest czas na domowe sprawy

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d36zaoi
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d36zaoi