Trwa ładowanie...
d19ah07

Weronika Rosati: jesień 2016 będzie należeć do niej [WIDEO]

Share
d19ah07

* Jesień tego roku będzie należeć do Weroniki Rosati. Pod koniec sierpnia do kin wejdzie francuska komedia, w której polska gwiazda użyczyła głosu głównej bohaterce. Od listopada będzie można ją również oglądać w polskiej komedii romantycznej "Porady na zdrady". Niewykluczone, że w tym samym miesiącu odbędzie się długo oczekiwana światowa premiera filmu "USS Indianapolis: Men of Courage" – Rosati zagrała w nim w rolę żony Nicolasa Cage'a.*

Weronika Rosati pracuje obecnie na planie komedii romantycznej "Porady na zdrady" w reżyserii Ryszarda Zatorskiego. Film, którego premiera zapowiadana jest na 2 listopada, opowiada historię dwóch koleżanek mających za sobą trudne doświadczenia z mężczyznami. Postanawiają więc założyć firmę, dzięki której kobiety będą mogły sprawdzić wierność swoich partnerów. W obrazie tym wystąpią także Anna Dereszowska, Magdalena Lamparska i Mikołaj Roznerski.

– Niedługo będzie miał premierę film z Nicolasem Cagem „USS Indianapolis”, w którym zagrałam jego żonę– mówi Weronika Rosati agencji informacyjnej Newseria Lifestyle.

d19ah07

"USS Indianapolis: Men of Courage" opowiada o losach załogi słynnego amerykańskiego krążownika zatopionego podczas II wojny światowej. Nicolas Cage wciela się w postać dowódcy statku, kapitana Charlesa B. McVaya. Premiera filmu, wyreżyserowanego przez Maria Van Peeblesa, zapowiadana była na 30 maja, obecnie twórcy twierdzą, że film wejdzie na ekrany kin w Dniu Weterana, czyli 11 listopada. Znacznie wcześniej, bo 26 sierpnia, w polskich kinach pojawi się inny film z udziałem Weroniki Rosati.

– Podłożyłam głos księżniczce w filmie „Aladyn”. Jest to film, który wchodzi w sierpniu do kin, francuski, bardzo zabawny i bardzo serdecznie zapraszam– mówi aktorka.

"Nowe przygody Aladyna" to historia dwóch złodziei, którzy uciekając przed pogonią ukrywają się w dziale dziecięcym domu towarowego. Tam zostają zmuszeni przez dzieci do opowiadania baśni o Aladynie – ich wersja historii nieco odbiega jednak od tej znanej z "Baśni tysiąca i jednej nocy". Film wejdzie do kin z polską ścieżką dźwiękową – Weronika Rosati użyczyła swego głosu księżniczce Shalli.

W filmie "Nowe przygody Aladyna" rolę Shalli gra Vanessa Guide, znana polskim widzom z takich kinowych hitów jak "Przychodzi facet do lekarza" oraz "Smak życia 3, czyli chińska układanka". Rosati twierdzi, że jest do niej trochę podobna, co miało wpływ na powierzenie jej dubbingu właśnie postaci księżniczki.

d19ah07

– Rzeczywiście jestem w tym samym typie, co aktorka, która ją gra. A dla mnie to jest tylko komplement – mówi artystka.

Gwiazda nie ukrywa też, że jako dziecko uwielbiała bajkę "Aladyn" wyprodukowaną przez Walt Disney Pictures, a księżniczka Dżasmina była jej ulubioną bohaterką. Udział w filmie "Nowe przygody Aladyna" ma więc dla niej wyjątkowe znaczenie.

– To takie spełnienie dziecięcych marzeń, dosłownie, więc warto marzyć – mówi Weronika Rosati.

d19ah07
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d19ah07
d19ah07