Trwa ładowanie...

Wet Fingers rozgrzewa parkiet w ''Sali samobójców''!

Share
Wet Fingers rozgrzewa parkiet w ''Sali samobójców''!
Źródło: ITI Cinema
d23qy1v

Gorący materiał dla fanów klubowych brzmień i mocnego kina! Didżejski set DJ Adamus i Mafia Mike (Wet Fingers) stworzył teledysk do głośnego filmu *Jana KomasySala samobójców”. To ewenement jakiego w polskiej rozrywce nie było od dawna.*

Tylko w tym klipie zobaczymy roztańczone w rytm utworu „Turn me on” awatary znanych aktorów - Jakuba Gierszała („Wszystko co kocham”) i Romy Gąsiorowskiej („Wojna polsko-ruska”). Zresztą trudno się dziwić, bo brzmień „Turn me on” nie da się „wyłączyć” przez bardzo długo.

DJ Adamus i Mafia Mike znani jako Wet Fingers aktywnie działają na scenie klubowej i popowej od kilku lat. Współpracowali z czołówką artystów sceny klubowej. Założeniem powstania duetu producentów była rewitalizacja polskiej muzyki. Na bazie sampli starych polskich przebojów powstała pierwsza płyta duetu z ich największym przebojem "Hi Fi Superstar". W 2009 roku duet wydał zmiksowaną kompilację trzypłytową z singlem "Esamba", który to odniósł znakomity sukces, dochodząc do 11 miejsca sprzedaży w największym sklepie internetowym z muzyką klubową Beatport.

d23qy1v

Większość singli duetu Wet Fingers dociera do TOP 10 najczęściej granych utworów w polskich klubach. Wet Fingers święcą tryumfy jako producenci i jako Dje. W ubiegłym roku mieli okazje grać na jednej scenie z najbardziej popularnym światowym djem – Tiesto, a w swojej karierze grali z największymi djami i producentami światowymi. W czasie tej imprezy zostały nakręcone ujęcia do klipu "Like This".

Obecnie Wet Fingers rozpoczęło współpracę z polskimi i zagranicznymi wokalistami. Singiel z „Sali samobójców” nosi tytuł "Turn me on" i jest zwiastunem płyty, która ukaże się już niebawem.

Zobacz teledysk Wet Fingers "Turn me on" z fragmentami filmu:

Film „Sala samobójców” to historia młodego chłopaka, który pewnego dnia poznaje w sieci tajemniczą dziewczynę. Jest intrygująca, niebezpieczna i przebiegła. Wprowadza go do "Sali samobójców", miejsca, z którego nie ma ucieczki. Dominik, wplątany w śmiertelną intrygę, straci to, co w życiu najcenniejsze….

d23qy1v

W filmie „Sala samobójców” obok znakomitego duety usłyszymy także utwory Stereo Total, Billy Talent, Chouchou, Blackfish, Kyst, Rykardy Parasol oraz klasyczne utwory Schuberta, Chopina czy Mozarta.

** [

BYŁA GENIALNYM DZIECKIEM. DZIŚ ZACHWYCA URODĄ ]( http://film.wp.pl/zlote-dziecko-hollywood-stalo-sie-kobieta-6025275677496449g )**

d23qy1v

** [

MINĘŁO PONAD 20 LAT. ZOBACZ DZIŚ AKTORÓW Z ''I KTO TO MÓWI'' ]( http://film.wp.pl/nierzadnice-hollywood-6025275877319297g )**

** [

GWIAZDA NA WIZJI POSZŁA DO ŁÓŻKA Z OCHRONIARZEM! ]( http://teleshow.wp.pl/kim-kardashian-przekroczyla-kolejna-granice-6021950529430145g )**

d23qy1v

** [

CAŁA PRAWDA O MAĆKU Z "KLANU" ]( http://teleshow.wp.pl/ile-lat-ma-macius-z-klanu-6026602789311617g )**

d23qy1v

Podziel się opinią

Share
d23qy1v
d23qy1v