Trwa ładowanie...

[wideo] ''The Devil Inside'', czyli jeszcze jeden egzorcyzm do odprawienia

[wideo] ''The Devil Inside'', czyli jeszcze jeden egzorcyzm do odprawieniaŹródło: helios.pl
d1m37df
d1m37df

Jeśli boicie się "Paranormal Activity", jeśli "Egzorcyzmy Emily Rose" to Wasz ulubiony horror, jeśli nie boicie się drewnianego aktorstwa, a świetnie się bawicie oglądając produkcje spod znaku "odnalezionego materiału" to "The Devil Inside", którego zwiastun prezentujemy, jest w sam raz dla Was.

Po wielkim sukcesie niskobudżetowego "Paranormal Activity", studio Paramount postanowiło powołać do życia specjalny oddział, którego zadaniem było wyszukiwanie innych tanich produkcji, które mogłyby powtórzyć finansowy sukces dzieła urodzonego w Izraelu amerykańskiego reżysera, Orena Peliego.

Pierwszym filmem, które udało się wyłowić z morza kiepskich, amatorskich produkcji jest właśnie "The Devil Inside", w którym młoda kobieta, Isabella, udaje się w odwiedziny do swojej, zamkniętej za murami Watykanu, matki. Kobieta przebywa tam w związku z zabójstwem trzech osób, którego dokonała podczas przeprowadzonego na niej egzorcyzmu.

Poniżej prezentujemy zwiastun "Diabła wcielonego" (bo tak w wolnym tłumaczeniu brzmieć będzie tytuł polski):

Nie wiadomo kiedy i czy w ogóle film trafi do dystrybucji w naszym kraju.

ZOBACZ TAKŻE:

**[

Jak dziś wygląda Pippi Langstrump? ]( http://teleshow.wp.pl/tak-dzis-wyglada-pippi-langstrumpf-6026605664182913g )*
*
[

Dołącz do nas na Facebooku! ]( http://www.facebook.com/filmwppl )*
*
[

Stare, ale jare. 40-stki jak 20-stki ]( http://film.wp.pl/sa-dojrzale-a-wygladaja-jak-nastolatki-nowa-moda-w-kinie-6025274240406657g )**


**[

To jest najlepszy polski film wszech czasów? ]( http://film.wp.pl/10-najlepszych-polskich-filmow-wszech-czasow-6025273245967489g )**


d1m37df
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1m37df