Zwiastuny[wideo] ''The Thing'' - krwawy zwiastun prequela klasyku Carpentera

[wideo] ''The Thing'' - krwawy zwiastun prequela klasyku Carpentera

Pojawił się pierwszy, pełny i nieocenzurowany zwiastun horroru science-fiction "The Thing", opowiadającego o wydarzeniach, które chronologicznie wydarzyły się przed tymi, znanymi z filmu "Coś" Johna Carpentera.

Paleontolog Kate Lloyd (Mary Elizabeth Winstead), która przybyła na Antarktykę biorąc udział w wyprawie życia, dołącza do ekipy norweskich naukowców, którzy natknęli się na statek kosmiczny obcych. Wkrótce dziewczyna odkrywa organizm, który wydaje się być martwy od lat.

[wideo] ''The Thing'' - krwawy zwiastun prequela klasyku Carpentera
Źródło zdjęć: © Universal Pictures

Okazuje się jednak, że to coś właśnie budzi się do życia. Kiedy prosty eksperyment uwalnia obcego z jego lodowej pułapki, Kate musi wraz z pilotem Carterem (Joel Edgerton) powstrzymać potwora, który potrafi imitować wszystko czego dotknie.

Zwiastun prezentujemy poniżej:
Polska premiera zaplanowana jest na 2 grudnia.

ZOBACZ TAKŻE:

**[

Jak dziś wygląda Pippi Langstrump? ]( http://teleshow.wp.pl/tak-dzis-wyglada-pippi-langstrumpf-6026605664182913g )*
*
[

Dołącz do nas na Facebooku! ]( http://www.facebook.com/filmwppl )*
*
[

Stare, ale jare. 40-stki jak 20-stki ]( http://film.wp.pl/sa-dojrzale-a-wygladaja-jak-nastolatki-nowa-moda-w-kinie-6025274240406657g )**


**[

To jest najlepszy polski film wszech czasów? ]( http://film.wp.pl/10-najlepszych-polskich-filmow-wszech-czasow-6025273245967489g )**


zapowiedźzwiastuntrailer

Wybrane dla Ciebie

Komentarze (6)