Trwa ładowanie...
d402n6l

"Wieczór gier": świetna komedia, bardzo ubogie wydanie [RECENZJA BLU-RAY]

Doskonała rozrywka tylko dla dorosłych. Szkoda, że po skończonym seansie płyta z filmem szybko wraca do pudełka.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

"Wieczór gier": świetna komedia, bardzo ubogie wydanie [RECENZJA BLU-RAY]
(Materiały prasowe)
d402n6l

– To film, który zapewnia świetną rozrywkę. Jest w nim mnóstwo akcji i fabularnych niespodzianek, a wszystko przyprawione szczyptą humoru. Nie brakuje w nim nawet romantycznych scen – mówił grający główną rolę Jason Bateman. I choć brzmi to jak PR-owa formułka, to można się pod nią podpisać z czystym sumieniem.

"Wieczór gier" opowiada historię Maksa (Jason Bateman) i Annie (Rachel McAdams), którzy uwielbiają spędzać wieczory na graniu z przyjaciółmi w różne gry. Pewnego razu za sprawą przebojowego brata Maksa, Brooksa (Kyle Chandler) przyjaciele biorą udział w zabawie w rozwikłanie zagadki morderstwa. Z początku nikt z nich nie zdaje sobie sprawy, że każdy kolejny etap wplącze ich w nowe kłopoty i długo nie zapomną tego wieczoru. Jeżeli przeżyją…

Nowy film twórców hitu "Szefowie wrogowie" to zwariowana i zaskakująca komedia dla dorosłych, która narzuca mordercze tempo. Humor jest głównym składnikiem tej produkcji, jednocześnie mamy tu do czynienia ze świetnym wykorzystaniem elementów charakterystycznych dla thrillera.

Sporo tu niewybrednych, wulgarnych żartów i stereotypowych postaci, ale nie należy się spodziewać kolejnej sztampowej komedii po linii "Kac Vegas". "Wieczór gier" ma swój własny charakter i jest autentycznie zabawną jazdą bez trzymanki ze świetnie zrealizowanym scenami akcji i błyskotliwą obsadą. Idealna propozycja na wieczór bez gier.

d402n6l

Niestety świetna komedia nie doczekała się równie dobrego wydania na Blu-Ray. Na płycie oprócz filmu (100 min.) znajdziemy bardzo ubogą sekcję dodatków specjalnych. Materiały zakulisowe (wypowiedzi aktorów i członków ekipy, kilka przebitek z planu) to niespełna czterominutowe nagranie. Drugi dodatek to kolekcja gagów i zabawnych pomyłek, których oglądanie zajmie nam prawie siedem minut.

  Materiały prasowe
(Materiały prasowe)

"Wieczór gier" jest więc przede wszystkim propozycją dla osób, które ominęły tę komedię w kinach. Perełka dla fanów gatunku, którym przejadły się typowe amerykańskie komedie z ostatnich lat.

Dane techniczne:
Parametry obrazu: 1080p HD 16x9 LB 2,4:1, dźwięk DTS-HD Master Audio angielski 5.1, polski lektor Dolby Digital 5.1. Zarówno film jak i dodatki można obejrzeć z polskimi napisami.

d402n6l

Ocena wydania Blu-Ray: 6/10

icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

d402n6l

Podziel się opinią

Share
d402n6l
d402n6l