Trwa ładowanie...

''Wielka draka w chińskiej dzielnicy'': Będzie remake z Dwayne'em Johnsonem

Share
''Wielka draka w chińskiej dzielnicy'': Będzie remake z Dwayne'em Johnsonem
d3qe69b

Dwayne Johnson zagra główną rolę w nowej wersji filmu "Wielka draka w chińskiej dzielnicy".

Jack jest zwykłym kierowcą ciężarówki, kiedy jednak zielonooka narzeczona jego przyjaciela Wanga Chi zostaje porwana, niespodziewanie znajduje się w samym centrum pradawnej walki dobra ze złem. Mężczyzna musi nie tylko odbić kobietę, ale i przeciwstawić się żyjącemu od 2 tysięcy lat czarownikowi imieniem Lo Pan. W oryginalnym filmie z 1986 roku w reżyserii Johna Carpentera w roli głównej wystąpił Kurt Russell. Partnerowali mu Kim Cattrall i Dennis Dun.

ZOBACZ ZWIASTUN:

W 2003 roku pojawiała się informacja, sugerująca możliwość powstania kontynuacji "Wiekiej draki w chińskiej dzielnicy" w reżyserii Johna Carpentera. Zainteresowany udziałem w filmie był Kurt Russell (odtwórca głównej roli w części pierwszej), a producenci rozważali możliwość zaangażowania również Jackie Chana.

d3qe69b

Scenariusz nowej wersji, który przygotowują Ashley Miller i Zack Stentz będzie uwspółcześniony. Produkują Dany Garcia, Hiram Garcia oraz Dwayne Johnson.

Dwayne "The Rock" Johnson, profesjonalny wrestler WWE i aktor, znany z roli Herkulesa czy Króla Skorpiona, święci właśnie triumfy w kinach na świecie przy okazji filmu "San Andreas". Katastroficzny obraz w reżyserii Brada Peytona zarobił przez pierwszy weekend ponad 53 miliony dolarów, wspinając się na szczyt amerykańskiego box office. W tym roku fani Johnsona mogli go również oglądać w filmie "Szybcy i wściekli 7".

d3qe69b

Podziel się opinią

Share
d3qe69b
d3qe69b