Trwa ładowanie...

Wielki powrót gwiazdy francuskiego hitu "Nietykalni". "Jutro będziemy szczęśliwi" z Omarem Sy w kinach od 19 maja [WIDEO]

Obejrzyj wywiad z twórcami francuskiego hitu "Jutro będziemy szczęśliwi" z Omarem Sy w roli głównej.

d2nkhov
d2nkhov

Samuel jest królem życia. Kolejne dni mijają mu na hucznych zabawach na Riwierze Francuskiej w towarzystwie pięknych turystek. Ostatnią rzeczą, o jakiej myśli, jest ustatkowanie się. Beztroskie życie bohatera staje na głowie, z chwilą gdy po jednej z szalonych imprez budzi go kobieta, która przedstawia się jako Kristin. Wręcza mu zawiniątko będące rzekomo owocem przelotnej znajomości i korzystając z zamieszania, znika. Tym sposobem zdezorientowany Samuel staje się samotnym ojcem na pełny etat. W poszukiwaniu Kristin wyrusza do Londynu, ale na miejscu zamiast niej spotyka niejakiego Berniego, który decyduje się pomóc mu w tej nietypowej sytuacji. Wszystko zaczyna się układać, choć metody wychowawcze Samuela są dosyć niekonwencjonalne, do czasu gdy o swojej "rodzinie” nieoczekiwanie przypomina sobie kobieta.

"Jutro będziemy szczęśliwi" to zabawna, ale i wzruszająca opowieść o życiowych zaskoczeniach. O dorastaniu do odpowiedzialności, ale i o tym, że w każdym z nas, bez względu na wiek, drzemie jakiś dziecięcy pierwiastek. W roli głównej znany z jednego z większych francuskich przebojów ostatnich lat – filmu "Nietykalni" – Omar Sy.

"Jutro będziemy szczęśliwi" - premiera 19 maja

d2nkhov
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2nkhov