Trwa ładowanie...
narzeczony mimo woli
17-06-2009 13:40

Wielki powrót Sandry Bullock

Wielki powrót Sandry BullockŹródło: Forum Film
d2hui0f
d2hui0f

Już 19 czerwca do kin trafi najnowsza komedia romantyczna z Sandrą Bullock w roli głównej: „Narzeczony mimo woli”. To spore wydarzenie, bo aktorka dawno nie pojawiała się na swoim sztandarowym terytorium. Wraca w świetnej formie i w fantastycznym towarzystwie.

Obok niej zobaczymy coraz bardziej popularnego, świetnie zapowiadającego się aktora komediowego Ryana Reynoldsa. Choć popularność przyniósł mu serial „Oni, ona i pizzeria”, szybko zaczął grywać w filmach. Obecnie nie może opędzić się od propozycji, od horrorów, poprzez komedie, po dramaty.

Oprócz popularności i niewątpliwych zdolności obojga aktorów, o takim ich dobraniu zadecydował również pewien przewrotny zamysł reżyserki Anne Fletcher („Step up – Taniec zmysłów”, „27 sukienek”). Bullock gra bowiem Kanadyjkę desperacko próbującą zdobyć amerykańskie obywatelstwo, pochodzący zaś z Kanady Reynolds wciela się w Amerykanina, który ma jej w tym pomóc.

Ta nieoczekiwana zamiana miejsc udała się bezbłędnie. Bullock jest w swojej najlepszej formie, a Reynolds jak zwykle imponuje wszechstronnością i niewymuszoną młodzieńczą charyzmą. Ponoć aktor entuzjastycznie zareagował na propozycję pracy u boku Sandry, twierdząc, że przed kilku laty platonicznie się w niej podkochiwał... Obecnie jest szczęśliwym mężem jednej z najbardziej pożądanych kobiet w Hollywood – Scarlett Johansson. W tej sytuacji można podejrzewać, że praca z dawną miłością nie była dla niego zbyt wielkim zagrożeniem. Choć, jak sam żartuje: – Kto wie? Może spreparuję jakiś skandal? Czasami to dobrze robi karierze.

d2hui0f

W końcu przyznaje jednak, że jest dość normalny i, w gruncie rzeczy, nudnawy. A Alaska, gdzie toczy się znaczna część akcji „Narzeczonego mimo woli” tak mu się spodobała, że tegoroczne wakacje zamierza spędzić właśnie tam – tym razem jednak ze Scarlett Johansson u boku!

Bizneswoman Margaret Tate postanawia wyjść za mąż za swego asystenta Andrew Paxtona, którego traktowała dotąd dość bezceremonialnie. Kobieta jest Kanadyjką, chce w ten sposób uzyskać amerykańskie obywatelstwo, ponieważ grozi jej deportacja. Ale ten wyrachowany plan weźmie w łeb, gdy para spędzi weekend z rodzicami Andrew w miejscowości Sitka na Alasce. Pojawia się bowiem autentyczne uczucie...

„Narzeczony mimo woli” w kinach od 19 czerwca.

d2hui0f
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2hui0f