Trwa ładowanie...
d4g3eot
"Wojna o planetę małp": specjaliści od efektów przeszli samych siebie. Filmowe małpy jak żywe [TYLKO U NAS]

"Wojna o planetę małp": specjaliści od efektów przeszli samych siebie. Filmowe małpy jak żywe [TYLKO U NAS]

Trzeci prequel klasycznego cyklu science fiction "Planeta Małp" zbliża się wielkimi krokami. "Wojna o planetę małp" trafi do polskich kin 28 lipca, tymczasem już teraz możecie obejrzeć kolejny fragment z napisami. Tylko u nas klip, który nie pozostawia żadnych złudzeń, że "Wojna o planetę małp" to prawdziwy majstersztyk pod względem efektów specjalnych i grafiki komputerowej.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
d4g3eot

W filmie "Wojna o planetę małp" znany z poprzednich części Cezar i jego małpy zostaje uwikłany w zbrojny konflikt z armią ludzi, na czele której stoi bezwzględny Pułkownik. Małpy ponoszą straszliwe straty, podczas gdy Cezar zmaga się z mrocznymi instynktami i wyrusza w drogę, by pomścić swych pobratymców. Gdy Cezar i Pułkownik stają twarzą w twarz, dochodzi do spektakularnej bitwy, w której stawką jest przyszłość obu gatunków i całej naszej planety.

Materiały prasowe

Film, który trafi do amerykańskich kin w połowie lipca (polska premiera 28 lipca) już teraz może się pochwalić bardzo wysoką średnią ocen (95 proc.) w prestiżowym serwisie Rottentomatoes.com. ''Wojna o planetę małp'' jest nazywana m.in. "zachwycającym arcydziełem", "doskonałym zwieńczeniem jednej z najlepszych trylogii science fiction w histori kina" i "wzorowym blockbusterem".

d4g3eot

Przypomnijmy, że obraz jest kontynuacją "Ewolucji planety małp" z 2014 roku, nawiązującej do kultowego cyklu science fiction, który od 1968 roku doczekał się kilkunastu ekranizacji kinowych i telewizyjnych. Matt Reeves, autor "Ewolucji planety małp", powrócił za kamerę. Scenariusz z Reevesem napisał Mark Bomback.

W obsadzie filmu znaleźli się Andy Serkis, Woody Harrelson, Judy Greer, Steve Zahn i Amiah Miller.

Polska premiera "Wojny o planetę małp" nastąpi 28 lipca 2017 roku.

Materiały prasowe
d4g3eot

Podziel się opinią

Share

d4g3eot

d4g3eot