Trwa ładowanie...
d4c94bf

Wybieramy najlepszy polski film 2013 roku!

W naszym serwisie ruszyła ankieta, przy pomocy której możecie wskazać najlepsze rodzime produkcje kończącego się 2013 roku. Który z prezentowanych w naszych kinach filmów zasłużył na miano najlepszego?
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Wybieramy najlepszy polski film 2013 roku!
(Materiały promocyjne)
d4c94bf

Mijający rok zapisze się na kartach historii polskiej kinematografii jako ten, który obfitował w jedne z najlepszych i najciekawszych produkcji ostatniej dekady. Wielu filmowców starało się przełamać tematy tabu. Po raz pierwszy w kinie mieliśmy okazję przyjrzeć się z bliska problemom mniejszości seksualnej w Polsce, lub też miłości księdza do swojego podopiecznego, czy codzienności zwykłych funkcjonariuszy drogówki, którzy (jak się okazało) nie wylewają za kołnierz i równie często jak po „suszarkę”, sięgają po łapówki.

Były filmy lepsze i gorsze. Który z nich zasługuje na miano najlepszego? O tym możecie zdecydować sami – serwis filmowy WP.PL po raz kolejny zaprasza widzów i internautów do udziału w ankiecie.

Gorąco zachęcamy do oddawania głosów i komentowania kandydatów z listy. Nie pozwólcie, aby jakaś inna produkcja zdołała odebrać waszemu faworytowi tytuł Najlepszego polskiego filmu 2013 roku!

d4c94bf

Podziel się opinią

Share
d4c94bf
d4c94bf