Trwa ładowanie...

Wybieramy najlepszy polski film 2013 roku!

W naszym serwisie ruszyła ankieta, przy pomocy której możecie wskazać najlepsze rodzime produkcje kończącego się 2013 roku. Który z prezentowanych w naszych kinach filmów zasłużył na miano najlepszego?

Share
Wybieramy najlepszy polski film 2013 roku!
Źródło: Materiały promocyjne
d1iwr7h

Mijający rok zapisze się na kartach historii polskiej kinematografii jako ten, który obfitował w jedne z najlepszych i najciekawszych produkcji ostatniej dekady. Wielu filmowców starało się przełamać tematy tabu. Po raz pierwszy w kinie mieliśmy okazję przyjrzeć się z bliska problemom mniejszości seksualnej w Polsce, lub też miłości księdza do swojego podopiecznego, czy codzienności zwykłych funkcjonariuszy drogówki, którzy (jak się okazało) nie wylewają za kołnierz i równie często jak po „suszarkę”, sięgają po łapówki.

Były filmy lepsze i gorsze. Który z nich zasługuje na miano najlepszego? O tym możecie zdecydować sami – serwis filmowy WP.PL po raz kolejny zaprasza widzów i internautów do udziału w ankiecie.

Gorąco zachęcamy do oddawania głosów i komentowania kandydatów z listy. Nie pozwólcie, aby jakaś inna produkcja zdołała odebrać waszemu faworytowi tytuł Najlepszego polskiego filmu 2013 roku!

d1iwr7h

Podziel się opinią

Share
d1iwr7h
d1iwr7h