Trwa ładowanie...
wykapany ojciec
22-01-2014 16:01

''Wykapany ojciec'': Pół-Polak, dostawca mięsa, najlepszy przyjaciel i nieodpowiedzialny kumpel [wideo]

Share
''Wykapany ojciec'': Pół-Polak, dostawca mięsa, najlepszy przyjaciel i nieodpowiedzialny kumpel [wideo]Źródło: Monolith Films
d4ifger

"Wykapany ojciec", oparty na oryginalnym scenariuszu zatytułowanym "Starbuck", to opowieść o Davidzie Wozniaku (Vince Vaughn), który prowadził spokojne życie jako dostawca w rodzinnej firmie mięsnej.

Pewnego dnia dowiedział się jednak, iż jest biologicznym ojcem 533 dzieci. Dziewczyna Davida, Emma (Cobie Smulders) jest w ciąży. Wtedy okazuje się także, że 142 z jego potomków wniosło pozew o ujawnienie jego tożsamości – życie Davida musiało ulec wielkiej zmianie...

Cobie Smulders, wcielająca się w dziewczynę głównego bohaterka, odnosi się do swojej roli mówiąc: "W filmie gram kobietę w ciąży, a mam już swoje dziecko, więc przechodzenie kolejny raz przez ten sam proces było dla mnie w pewien sposób osobiste. Muszę przyznać, że sztuczny brzuch nosiło się o wiele łatwiej, natomiast radzenie sobie z emocjami, które pojawiają się u kobiety w ciąży, sprawiło, że potrafiłam się do tej roli zupełnie inaczej odnieść."

Jej filmowy partner musi zmierzyć się faktem, że jest biologicznym ojcem 533 dzieci – niebawem 534… Vince Vaughn komentując swoją rolę, odniósł się do tego, jak jest być ojcem: "Kiedy masz dzieci, otwiera się przed tobą dosłownie cały świat. Jako rodzic starasz się po prostu nimi cieszyć, żyć w szczęściu i dobrze się przy tym bawić. Próbujesz również być dla nich jak najlepszym rodzicem, pomóc im rozpocząć, a później prowadzić, udane i szczęśliwe życie."

* W KINACH OD 7 LUTEGO!*

d4ifger
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4ifger