Trwa ładowanie...

''Zaginiona'': Polski zwiastun thrillera z Seyfried [wideo]

Share
''Zaginiona'': Polski zwiastun thrillera z Seyfried [wideo]
Źródło: Kino Świat
d2bg7z9

Zaginiona” to pierwszy hollywoodzki thriller złotego dziecka brazylijskiej kinematografii *Heitora Dhalii z jedną z najpopularniejszych młodych aktorek świata – Amandą Seyfried („Mamma Mia”, „Wyścig z czasem”).*

Gdy siostra Jill ginie bez śladu dziewczyna nie ma wątpliwości, że uprowadził ją seryjny morderca kobiet, z którego rąk sama cudem wyrwała się dwa lata wcześniej. Policja nie daje wiary Jill, podejrzewając ją o zaburzenia osobowości. Zdesperowana dziewczyna rozpoczyna ryzykowną grę z psychopatą, próbując namierzyć go na własną rękę i uratować porwaną siostrę. Czas płynie nieubłaganie, zaś Jill – uznana za uzbrojoną i niebezpieczną – jest ścigana przez policję.

d2bg7z9

Zwiastun thrillera „Gone”, wyprodukowanego przez twórców popularnej serii „Underworld”, towarzyszył amerykańskiej premierze ostatniej części „Sagi Zmierzch”, wywołując entuzjastyczne reakcje młodej publiczności i liczne skojarzenia z psychothrillerem wszech czasów „Milczenie owiec”. U boku Seyfried wystąpili: gwiazda serialu „Dexter” Jennifer Carpenter i Wes Bentley – laureat nagrody Amerykańskiej Gildii Aktorów Filmowych i nominacji do BAFTA za kreację w oscarowym „American Beauty”.

Zobacz polski zwiastun "Zaginionej":

"Zaginiona" w kinach od 30 marca 2012

d2bg7z9

Podziel się opinią

Share
d2bg7z9
d2bg7z9