Trwa ładowanie...
madagaskar 2

Zdradzamy kogo będzie dubbingował zwycięzca konkursu "Madagaskaru 2"

Share
Zdradzamy kogo będzie dubbingował zwycięzca konkursu "Madagaskaru 2"
Źródło: UIP
d2vixut

Konkurs Wirtualnej Polski i <a href="https://teleshow.wp.pl/firma-6029246186041985c">Firmy</a> UIP mający wyłonić internautę, który pojedzie do Warszawy i weźmie udział w dubbingu do przebojowej animacji <a href="http://film.wp.pl/madagaskar-2-6029540913132673c">"Madagaskar 2"</a> powoli dobiega końca. By dodatkowo zachęcić do udziału zdradzamy, który z bohaterów filmu przemówi głosem zwycięzcy zabawy.

Przypominamy, że aby wziąć udział w konkursie należy zaznajomić się ze słowami piosenki * a następnie wykonać ją przed kamerą. Film z nagrania trzeba umieścić na * po uprzednim zalogowaniu się do poczty WP.

**

Bohaterem, którego będzie miał okazję dubbingować zwycięzca jest afrykański kuzyn Melmana żyrafy. Sympatyczną młodą żyrafę, główni bohaterowie spotkają na swojej drodze, gdy po opuszczeniu Madagaskaru ich samolot rozbije się w sercu afrykańskiej dżungli.

W "Madagaskarze 2" Alex, Melman, Marty i Gloria postanawiają opuścić wyspę i poszukać dla siebie innego domu. Po brawurowej akcji pingwinów zwierzakom udaje się wydostać z Madagaskaru. Niestety paczka wpada z deszczu pod rynnę. Zamiast wymarzonej, bezpiecznej krainy przyjaciele trafiają w serce Afryki, gdzie czeka na nich rodzina Alexa. Już wkrótce Alex i jego paczka dowiedzą się jak bardzo są inni od zwierząt wychowanych w sercu Czarnego Lądu.

**

"Madagaskar 2" będziemy oglądać w kinach od 9 stycznia 2009 roku pod patronatem medialnym Wirtualnej Polski.

d2vixut

Podziel się opinią

Share
d2vixut
d2vixut