Trwa ładowanie...

"Zimna Wojna" na DVD. Polski kandydat walczący o nominację do Oskara już w sprzedaży!

18.10 ruszyła sprzedaż detaliczna kinowego hitu walczącego o nominację do Oscara „Zimna Wojna”. Film jest dostępny wyłącznie w salonach Empik i na empik.com. DVD już teraz zajmuje pierwsze miejsce w kategorii filmy pod względem popularności oraz dziewiąte w top 100 w ogólnym rankingu serwisu Empik.com. Ten polski film zachwycił widownię na całym świecie, a teraz można obejrzeć go również w domowym zaciszu.

"Zimna Wojna" na DVD. Polski kandydat walczący o nominację do Oskara już w sprzedaży!Źródło: Materiały prasowe
d2h689g
d2h689g

Po sukcesie „Idy” w 2014r. Paweł Pawlikowski wyreżyserował kolejny kinowy bestseller. „Zimna wojna” – polski film dramatyczny zdobywa kolejne nagrody oraz wyróżnienia. Historia trudnej miłości dwojga ludzi na tle wydarzeń zimnej wojny lat 50 i 60, którzy nie mogą być ze sobą przyciągnęła do kin rzesze widzów. Pomimo tego, że premiera miała miejsce w czerwcu 2018r. film do dziś wyświetlany jest na dużych ekranach.

W pierwszoplanowe role wcielili się Tomasz Kot i Joanna Kulig, którym na ekranie partnerują Agata Kulesza i Borys Szyc. Akcja opatrzona została wyjątkową ścieżką dźwiękową, będąca połączeniem polskiej muzyki ludowej z jazzem i piosenkami paryskich bardów minionego wieku.

Empik z myślą o swoich klientach wprowadził do oferty wersje DVD i Blue-ray hitu, który nie schodzi z ekranów kin. Film można nabyć wyłącznie w salonach Empik i na empik.com. Dzięki temu pasjonaci już teraz mogą oglądać obraz nominowany do najważniejszej nagrody w kinematografii – Oscara, we własnym gronie w domowym zaciszu.

d2h689g
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2h689g