Trwa ładowanie...

"Zimna wojna" - w których kinach można obejrzeć film? Gdzie jest dostępny online?

Film „Zimna wojna” miał swoją premierę w kinach kilka miesięcy temu. Za reżyserię tej produkcji Paweł Pawlikowski otrzymał Złotą Palmę. „Zimna wojna” nie znalazła się jednak wśród nominowanych do Złotych Globów i Oscarów. Mimo to zdobyła bardzo dobre recenzje na całym świecie. Jest dostępna do obejrzenia m.in. w Internecie. Podpowiemy wam, gdzie dokładnie szukać „Zimnej wojny”.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

"Zimna wojna" - w których kinach można obejrzeć film? Gdzie jest dostępny online?Źródło: East News, fot: Face to Face/REPORTER
d35j78m
d35j78m

„Zimna wojna” – gdzie można obejrzeć?

„Zimna wojna” miała swoją premierę w światowych kinach 8 maja tego roku. Na polskich ekranach ukazała się 10 czerwca.
Melodramat był grany przez kilka tygodni w praktycznie każdym kinie. Przyciągnął wielu ludzi i zebrał naprawdę dobre opinie. Teraz dostępny jest w kinach niszowych, nie sieciowych, Internecie oraz sklepach branżowych.

W Warszawie film „Zimna Wojna” jest do obejrzenia w Kinach „Muranów”, „Wisła”, „Atlantic”, „Luna” czy też Kinotece w Pałacu Kultury i Nauki. Z kin sieciowych w Polsce produkcja ta grana jest w Multikinie na Ursynowie.

„Zimna wojna” jest dostępna na stronie vod.pl. Film możemy obejrzeć, jeśli zapłacimy za dostęp do niego 12,90zł. Z usługą VISA Checkout mamy rabat 50 procent – wtedy zapłacimy tylko 6,45zł.

d35j78m

„Zimna wojna” jest także dostępna na DVD – cena za egzemplarz na empik.com to 37,99zł, oraz na Blu-ray – za płytę zapłacimy 75,99zł.

W wielu lokalnych Dyskusyjnych Klubach Filmowych (DKF) „Zimna wojna” jest jednym z popularniejszych filmów do dzisiaj.

„Zimna wojna” – nagrody i nominacje

Melodramat ten zgarnął aż 15 nagród i miał 13 nominacji. Paweł Pawlikowski otrzymał Złotą Palmę za reżyserię tego filmu. Produkcja wygrała też trzy statuetki Złotych Lwów – za najlepszy film, dźwięk i montaż, a także Złotego Kangura od australijskich dystrybutorów filmowych.

„Zimna wojna” zdobyła też pięć statuetek Europejskiej Akademii Filmowej – za najlepszy europejski film roku, reżysera roku, montaż, scenariusz i aktorkę (nagroda dla Joanny Kulig)
.

d35j78m

„Zimna wojna” – o czym jest? Kto wystąpił?

Film „Zimna wojna” to melodramat o wielkiej i trudnej miłości dwojga ludzi, którzy nie potrafią być ze sobą i jednocześnie nie mogą bez siebie żyć. W tle wydarzenia zimnej wojny lat 50. w Polsce, Berlinie, Jugosławii i Paryżu.

W filmie wystąpili m.in. Joanna Kulig, Tomasz Kot, Borys Szyc, Agata Kulesza, Cédric Kahn i Jeanne Balibar. Reżyserem jest Paweł Pawlikowski.

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d35j78m
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d35j78m