Trwa ładowanie...
d25clhk
Megafon.pl
Aktualności

Zła wiadomość dla fanów filmu ''Doktor Strange''

Reżyser i scenarzysta filmu "Doktor Strange", Scott Derrickson, wyjawił, że ma kilka pomysłów na kontynuację, ale...
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Benedict Cumberbatch fot. Marvel
Benedict Cumberbatch fot. Marvel (Megafon.pl Materiały Prasowe)
d25clhk

Jak na razie Marvel Studios nie potwierdziło, iż jest zainteresowane realizacją kontynuacji filmu z Benedictem Cumberbatchem w roli tytułowej. Jednak Scott Derrickson nie porzuca nadziei na sequel i wyjawił, że bardzo chciałby stanąć za jego kamerą. Na razie rozważa pracę dla producentów seriali telewizyjnych.

Przypomnijmy, że Doktor Strange to neurochirurg, który po wypadku nie może dalej operować. Nadzieję na wyleczenie daje mu pewien tybetański mnich, The Ancient One, który pragnie zostać jego nauczycielem. W dalekich Himalajach doktor Strange nie tylko dochodzi do zdrowia, ale też poznaje tajniki czarnoksięstwa. W roli głównej wystąpił Benedict Cumberbatch.

d25clhk

Dzieło trafiło na naszych kin pod koniec października 2016 roku. Wprawdzie nie wiadomo, czy i kiedy powstanie kolejny film o Doktorze Strange'u, ale wszystko wskazuje na to, iż gościnnie postać ta pojawi się w obrazie "Thor: Ragnarok", którego premiera została wyznaczona na 3 listopada 2017 roku.

Warto zaznaczyć, iż w planach Marvel Studios do końca 2019 roku nie ma "Doktora Strange'a". Obecnie studio pracuje nad superprodukcjami "Black Panther" oraz dwoma nowymi obrazami z serii "Avengers".

d25clhk

Podziel się opinią

Share

d25clhk

d25clhk