Trwa ładowanie...

Źle się dzieje na planie "Teorii wielkiego podrywu". "Niektórzy aktorzy mają już dość"

Kilka miesięcy temu stacja CBS zapowiedziała, że "Teoria wielkiego podrywu" doczeka się jeszcze jednego, 12. sezonu. Fani liczący na ciąg dalszy muszą się pogodzić z takim finałem, gdyż już teraz mówi się, że twórcy pracują na ostatnich nogach, a spadająca oglądalność w niczym nie pomaga.

Źle się dzieje na planie "Teorii wielkiego podrywu". "Niektórzy aktorzy mają już dość"Źródło: Materiały prasowe
draupuj
draupuj

Najnowszy, 11. sezon "Teorii wielkiego podrywu", ma rekordowo niską oglądalność. Jak podaje serwis "Radar Online", kiepskie wyniki spowodowały rozmaite napięcia i podobno niektórzy aktorzy są do tego stopnia niezadowoleni, że już teraz myślą o odejściu. Oczywiście nadal wiążą ich wielomilionowe kontrakty i jest mało prawdopodobne, by któryś z siedmiorga głównych aktorów zdecydował się opuścić obsadę przed zakończeniem zdjęć.

Przypomnijmy, że trójka czołowych aktorów: Jim Parsons (Sheldon), Johnny Galecki (Leonard) i Kaley Cuoco (Penny), zarabiała do niedawna po 1 mln dol. za każdy odcinek. Kunal Nayyar (Raj) i Simon Helberg (Howard) byli przez dłuższy czas gorzej opłacani (zarabiali 3/4 pensji popularniejszej trójki), ale w końcu udało im się wynegocjować korzystniejsze umowy.

W najgorszym położeniu były Melissa Rauch (Bernadette) i Mayim Bialik (Amy), zarabiające w 7. sezonie ok. 60 tys. dol. za odcinek. Z czasem, kiedy ich bohaterki zaczęły odgrywać bardziej kluczowe role, aktorki otrzymały podwyżkę. Kilka miesięcy temu było głośno o decyzji reszty obsady, która zgodziła się na przyjęcie niższych o 100 tys. dol. zarobków w zamian za podniesienie pensji Rauch i Bialik. Jak donosi "The Hollywood Reporter", obie aktorki mają aktualnie zarabiać po 500 tys. dol. za odcinek.

draupuj

Przypomnijmy, że głównymi bohaterami "Teorii wielkiego podrywu" jest czwórka naukowców, a zarazem fanatyków komiksów, filmów, gier i wszystkiego, co związane z popkulturą. Cykl Chucka Lorre'a i Billa Prady'ego opowiada o ich perypetiach w życiu prywatnym i kładzie szczególny nacisk na ich relacje z kobietami.

#dziejesiewkulturze: powstaje serialowy hit na miarę "Matriksa":

draupuj
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
draupuj

Pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie treści dostępnych w niniejszym serwisie - bez względu na ich charakter i sposób wyrażenia (w szczególności lecz nie wyłącznie: słowne, słowno-muzyczne, muzyczne, audiowizualne, audialne, tekstowe, graficzne i zawarte w nich dane i informacje, bazy danych i zawarte w nich dane) oraz formę (np. literackie, publicystyczne, naukowe, kartograficzne, programy komputerowe, plastyczne, fotograficzne) wymaga uprzedniej i jednoznacznej zgody Wirtualna Polska Media Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, będącej właścicielem niniejszego serwisu, bez względu na sposób ich eksploracji i wykorzystaną metodę (manualną lub zautomatyzowaną technikę, w tym z użyciem programów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji). Powyższe zastrzeżenie nie dotyczy wykorzystywania jedynie w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz korzystania w ramach stosunków umownych lub dozwolonego użytku określonego przez właściwe przepisy prawa.Szczegółowa treść dotycząca niniejszego zastrzeżenia znajduje siętutaj