Trwa ładowanie...
ycipk-3qvkyf
ycipk-3qvkyf

Złote runo - Najnowsze informacje

Trwa ładowanie...
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Zdjęcie
Podziel się

Złote runo to współczesna komedia osadzona w polskich realiach. Akcja filmu rozgrywa się w Warszawie i na Lazurowym Wybrzeżu. Bohaterami są Stefan i Rysio, którzy planują przeprowadzić skomplikowaną i nie całkiem legalną operację finansową. Jeśli uda im się ją zrealizować będą mogli wreszcie żyć pełnią życia.

Wykonanie planu nie jest łatwe. Stefan i Rysio są, niczym legendarni Argonauci, zdeterminowanymi, twardymi facetami, potrafiącymi przewidzieć wiele "czarnych scenariuszy". Natrafiają jednak na wiele nieprzewidzianych przeszkód.

Do przeprowadzenia swojej operacji współcześni herosi potrzebują między innymi blaszanego nocnika. Zdobycie tak banalnego przedmiotu staje się nielada wyzwaniem. Poszukiwacz nocnika narażony jest na wiele dociekliwych pytań.

Sukces przedsięwzięcia w dużej mierze zależy od sprawności żołądka Rysia. Ten, powszechnie uznawany za niezwykle wytrzymały, narząd, w decydującym momencie, ku rozpaczy jego właściciela, zawodzi. Po raz kolejny, jakże boleśnie sprawdza się przysłowie: "jest nas dwóch: ja i mój brzuch".

ycipk-3qvkyf

Odniesiony przez Stefana i Rysia sukces jest połowiczny. Bogatsi o nowe doświadczenia poznają rzeczywistość, o której marzyli...

ycipk-3qvkyf

Podziel się opinią

Share

Bądź z nami na bieżąco

tick Lubię to

na Facebooku

ycipk-3qvkyf
ycipk-3qvkyf