Trwa ładowanie...
d2qjqw9

Złote runo

Najnowsze informacje
4.3
(19 głosów)
Oceń:
1
d2qjqw9

Złote runo to współczesna komedia osadzona w polskich realiach. Akcja filmu rozgrywa się w Warszawie i na Lazurowym Wybrzeżu. Bohaterami są Stefan i Rysio, którzy planują przeprowadzić skomplikowaną i nie całkiem legalną operację finansową. Jeśli uda im się ją zrealizować będą mogli wreszcie żyć pełnią życia.

Wykonanie planu nie jest łatwe. Stefan i Rysio są, niczym legendarni Argonauci, zdeterminowanymi, twardymi facetami, potrafiącymi przewidzieć wiele "czarnych scenariuszy". Natrafiają jednak na wiele nieprzewidzianych przeszkód.

Do przeprowadzenia swojej operacji współcześni herosi potrzebują między innymi blaszanego nocnika. Zdobycie tak banalnego przedmiotu staje się nielada wyzwaniem. Poszukiwacz nocnika narażony jest na wiele dociekliwych pytań.

Sukces przedsięwzięcia w dużej mierze zależy od sprawności żołądka Rysia. Ten, powszechnie uznawany za niezwykle wytrzymały, narząd, w decydującym momencie, ku rozpaczy jego właściciela, zawodzi. Po raz kolejny, jakże boleśnie sprawdza się przysłowie: "jest nas dwóch: ja i mój brzuch".

Odniesiony przez Stefana i Rysia sukces jest połowiczny. Bogatsi o nowe doświadczenia poznają rzeczywistość, o której marzyli...

Podziel się opinią

1

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2qjqw9
d2qjqw9
d2qjqw9